שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2169
מאמרים: 7039
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 
אורתודנט בישראל, מוסמך לבצע טיפולי יישור שיניים, לכל מי שזקוק לכך. שמות האורתודנטים שפועלים בישראל, נמצאים באתר האגודה האורתודנטית בישראל. אורתודנט הוא רופא שיניים, שסיים בהצלחה את ההתמחות בתחום של יישור שיניים.
המשך קריאה
אחד הדברים המשפיעים ביותר על הרושם הראשוני הוא ללא ספק חיוך לבן, בריא ויפה. לצערנו קורים מקרים לא מעטים בהם השן יכולה להיפגע עקב סיבות סיבות שונות ונוצר צורך בטיפול על מנת להחזיר את המצב לקדמותו ולשמור על בריאות הפה. ניתן למצוא שיטות שונות בשיקום השן ביניהן: השתלות, כתרים, תותבות ועוד. במאמר הזה נפרט לגבי שיטת טיפול בעזרת כתרים ואיך לבחור מרפאת שיניים המתאימה ביותר עבורכם.  
המשך קריאה
יישור שיניים במבצע משתלם, מהווה הזדמנות לטפל בשיניים לא ישרות. יישור השיניים, יכול להיות בכל גיל. יש מכשירי יישור שונים, כמו למשל: גשר רגיל, סמכים פנימיים, רסן, גשר שקוף ועוד. בחלק מהמכשירים, קשה לסביבת המטופל לשים לב.
המשך קריאה
יישור שיניים למבוגרים בעזרת אורטודנט, צובר ביקוש בשנים האחרונות. יישור שיניים למבוגרים, מאפשר למי שלא טופל בעבר, לקבל את הטיפול ליישור השיניים.
המשך קריאה
יישור שיניים במבצע מיוחד, מהווה הזדמנות מעולה, לעבור טיפול ליישור השיניים. יישור השיניים, משפר את מראה השיניים, ולעתים גם את בריאותן. מי שמוסמך לבצע את טיפולי יישור השיניים, הוא אורטודנט.
המשך קריאה
עקירת שיניים אינה חוויה נעימה, ולעתים אפילו מפחידה, אבל היא נדרשת כאשר נקלענו למצב שבו אין אפשרות להציל את השן 
המשך קריאה
טיפול חניכייםבחלל הפה הוא אחד הפתרונות שמוצע לפציינט אשר דיווח על כאבים בכלי דם אלו. הכאבים יכולים להיות מודלקים או בלתי מודלקים. קביעה זו מבוצעת כבר בשלב הראשוני בו נלקח הפציינט לבדיקה אצל רופא השיניים האישי שלו. במידה ומדובר בכאב דלקתי, המשך הטיפול עובר למומחה חניכיים. זהו רופא שיניים בעל התמחות בתחום החניכיים, אשר צריך לפסוק מהו סוג הטיפול הרצוי לפציינט הסובל מדלקת זו. 
המשך קריאה
מראה טוב תורם רבות לביטחון העצמי של כל אחד ואחת בכל עת. מראה של מערכת שינים שאינה יפה, ישרה ותקינה לא עושה טוב לבעליהם, והמגמה הרווחת בקרב מרבית האנשים, היא לתקן את השיניים וליישרם באמצעות טיפול של מומחים לנושא. לא אחת ניתן לראות ילדים ובני נוער שמסתובבים עם גשר בשיניים, והסיבה לכך היא הרצון לטפל בבעיה בגיל צעיר. אורתודנטים ממליצים להתחיל את הטיפול בגיל צעיר ומוקדם. עצמות הלסת של אנשים צעירים גמישים יחסית לאלו של מבוגרים, ולכן, תהליך אצלם השיקום נעשה בצורה יותר חלקה ומהירה.  
המשך קריאה
אנשים מבוגרים לא מעוניינים בהדבקת ברזלים או סמכים על השיניים למשך שנה או שנתיים. מצד שני מבוגרים רבים היו מעוניינים לשנות את השיניים העקומות שיש להם בקדמת הפה. לשם כך הומצאה שיטת 'מיישר אינמן' שהוא מיישר מהיר במיוחד. יישור שיניים מהיר יכול לארוך 12 עד 18 שבועות במקום חודשים. היישור אינו כולל הסרת שיניים בריאות או קדיחה בהם וניתן להסיר אותו מתי שאין רוצים שיבחינו בו. המיישר המהיר הומצא בשנת 2000. זוהי מערכת מאוד נוחה להפעלה וניתן להסיר אותה בכל רגע. היום משתמשים בה במקום בגשר מטאלי קבוע לטיפול בצפיפות קלה, בתיקון קשת שיניים, יישור שיניים ועוד.  
המשך קריאה
ניתוח של הרמת סינוס  נועד על מנת לעבות את העצם בחלל הסינוס בכדי לקלוט שתלים דנטליים בצורה טובה יותר. תהליך זה, נקרא גם השתלת עצם. יש חומרים שניתן להשתמש בהם בעיבוי הדומים לעצם ועשויים מבעלי חיים. ישנה גישה של רופאי שיניים שבאמצעות השתלת העצם המלאכותית בניתוח של הרמת סינוס ניתן לגרות את גדילת העצם הטבעית, ולהסיר את העצם המלאכותית במשך הזמן. לאחר כמה חודשים, ניתן יהיה לבצע את השתלת השיניים.  גורם הזמן, יכול להוות בעיה, היות ויש להמתין כמה חודשים. ניתוחים כאלה, גוזלים זמן, בגלל זמן ההחלמה ולכן העלויות תהיינה גבוהות מן הרגיל.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 69 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה