שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 
רוב האוכלוסייה הכללית בעולם המערבי תפנה בשלב כזה או אחר בחייה לטיפולי שיניים. פגיעה אקוטית בשיניים ובחניכיים כתוצאה מהצטברות עששת, ריקבון שיניים, מחלות חניכיים או תאונות שונות, תביא לעקירות כירורגיות שישאירו את הפה ללא שיניים ועשויה בהמשך לגרום גם לשינויים במבנה הלסת. על מנת שנוכל לפתוח שוב את הפה ללא היסוס ולהציג שיניים לראווה בחיוך רחב, מציעים רופאי שיניים רבים השתלות שיניים מקיפות וכוללות. האמצעים הטכנולוגיים העכשוויים מציעים טיפולים יעילים ופשוטים מאי פעם. בכל אחת מההשתלות יעבור המטופל סוג מסוים של תהליך הרדמה לטשטוש הכאב הרב שעשוי להיות כרוך בטיפול הרגיש והמורכב.
המשך קריאה
שיניים קבועות ביום אחד נשמעים כמו חלום רחוק? במרכז לבריאות השן ישמחו להגשים אותו עבורכם! צוות המרפאה ישמח לערוך עבורכם תכנון השתלה ממוחשבת ולתכנן עבורכם טיפול השתלת שיניים ביום אחד בלבד – איך זה קורה ומה חשוב לבדוק? בואו לגלות!
המשך קריאה
יישור שיניים פנימי בעזרת מומחה, מאפשר לקבל שיניים מיושרות, בתום הטיפול. מי שמוסמך לבצע טיפולי יישור שיניים, נקרא אורתודנט. אורתודנט הוא רופא שיניים, שבנוסף לכך הוא מומחה ליישור שיניים.
המשך קריאה
יישור שיניים בהנחה, מאפשר לקבל שיניים מיושרות. יישור שיניים, מבוצע על ידי מומחה, שנקרא אורטודנט. אורטודנט הוא רופא שיניים, שבנוסף עבר את ההתמחות הממושכת, שנדרשת בכדי להיות מומחה ליישור שיניים.
המשך קריאה
לפני יותר מ -50 שנה, בדיקות של אנשים שנכנסו לצבא הראו ששיני האמריקאים היו במצב גרוע למדי. אנשים מעטים באמת טיפלו בשיניהם. לא היו הנחיות לגבי כמה פעמים צריך לבקר אצל רופא השיניים. רופאי שיניים רבים התמקדו בתיקון בעיות ולא במניעתן.
המשך קריאה
יישור שיניים למבוגרים בעזרת מומחים, יכול להיות רעיון מוצלח. יישור שיניים למבוגרים, מאפשר למי שלא עברו טיפול ליישור השיניים בגיל צעיר, לקבל שיניים מיושרות. יישור שיניים, מבוצע על ידי רופאי שיניים, שהם גם אורטודנטים.
המשך קריאה
גשר בשיניים עבורכם, הופך שיניים לא ישרות, לשיניים שהן ישרות, כפי שרציתם. יש שימוש במכשירים שונים, ליישור השיניים.
המשך קריאה
אורתודנט בישראל, מוסמך לבצע טיפולי יישור שיניים, לכל מי שזקוק לכך. שמות האורתודנטים שפועלים בישראל, נמצאים באתר האגודה האורתודנטית בישראל. אורתודנט הוא רופא שיניים, שסיים בהצלחה את ההתמחות בתחום של יישור שיניים.
המשך קריאה
אחד הדברים המשפיעים ביותר על הרושם הראשוני הוא ללא ספק חיוך לבן, בריא ויפה. לצערנו קורים מקרים לא מעטים בהם השן יכולה להיפגע עקב סיבות סיבות שונות ונוצר צורך בטיפול על מנת להחזיר את המצב לקדמותו ולשמור על בריאות הפה. ניתן למצוא שיטות שונות בשיקום השן ביניהן: השתלות, כתרים, תותבות ועוד. במאמר הזה נפרט לגבי שיטת טיפול בעזרת כתרים ואיך לבחור מרפאת שיניים המתאימה ביותר עבורכם.  
המשך קריאה
יישור שיניים במבצע משתלם, מהווה הזדמנות לטפל בשיניים לא ישרות. יישור השיניים, יכול להיות בכל גיל. יש מכשירי יישור שונים, כמו למשל: גשר רגיל, סמכים פנימיים, רסן, גשר שקוף ועוד. בחלק מהמכשירים, קשה לסביבת המטופל לשים לב.
המשך קריאה
1-10 מתוך 76 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה