שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

הלבנת שיניים


אייל יונה

אייל יונה - הלבנת שיניים איכותית בשיטת Bright & Shine.

 
 
קצת רקע לגבי הלבנת שיניים
 
הלבנת שיניים בשיטת הברייט אנד שיין שלנו מייצגת קפיצת מדרגה שבעצם העלתה את סטנדרט הרפואת השיניים הקוסמטית לרף חדש. במרבית המקרים צבע השיניים הוא דבר תורשתי, אבל עם זאת, הצבע של השיניים תלוי בעיקר בתקינות השיניים, בבריאותן ובאורח החיים. הגורמים הנפוצים ביותר העלולים להוביל להתכהות או שינוי צבעהם שתיית נוזלים כמו קולה, תה, קפה או יין, צריכת טבק, עישון וחלוף הזמן. שינויי קור וחום של מאכלים ומשקאות מאפשר לשיניים להתרחב ולהתכווץ, דבר שעלול לגרום לחדירה של כתמים לשיניים.
 
איך בעצם נוצרות הבעיות
 
מאכלים שהם טיפה חומציים פותחים את שכבת של האמייל של השן ומאפשרים לכתמים לחדור השן. שיניים הופכות צהובות ככל שאנחנו מתבגרים מאחר וגורמי ההצהבה פועלים על השן לאורך פרק זמן ממושך הרבה יותר.
יש גם גורמים פנימיים להכתמת השיניים למשל כתמים טטרציקלין, רעלת פלואור,טיפולי שיניים, פציעה, וכמובן גם תהליך ההזדקנות. בהתאם לחומרה של ההכתמה, הלבנה שיניים תעשה את האיזורים הכהים יותר לבהירים יותר אך כמובן יתכן שלא תתקן לחלוטין את המצב. הלבנת לייזר עזרה למראה של אלפי מטופלים. אפילו אצל כאלה ששיניהם היו צהובות מאוד, הכהו או או שצבען האפיר, הלבנת שיניים בשיטת ברייט אנד סמייל מציעה תוצאות יוצאות דופן.
 
טיפים לאחר הטיפול
 
באמצעות מילוי כמה הוראות טיפול לא מסובכות שלאחר ההלבנה, השיניים שלך יהיו בהירות יותר מתמיד. על מנת לדאוג שהשהיניים שלך ייראו במיטבן, אנחנו ממליצים על שימוש קבוע בחוט דנטלי, צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום, ושימוש קליל בג'ל הלבנה יומי מדי פעם. כל המוצרים אלה הם מוצרים שקל מאוד להשיג וכמובן כולם מגיעים עם נוסחה מקצועית אשר מיועדים לשמור על השיניים שלכם במצבן הלבן והנוצץ ביותר. קחו בחשבון כי מוצרים עם נוסחאות מאושרות ומקוריות ניתן להשיג רק אצל רופאי שיניים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה