שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

הלבנת שיניים ביתית


אליחי רובין

:)

 
 

הלבנת שיניים ביתית מאפשרת לכל מי שחושש מלהגיע למרפאת שיניים, מעלויות כלכליות גבוהות או מפאת חוסר זמן ליהנות משיניים לבנות. אדם בעל שיניים לבנות ונקיות תורם לרושם הראשוני ולתחושה האסתטית העולה ממנו.

ישנם גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על צבע השיניים שלנו, החל מגנטיקה וטיפולים תרופתיים וכלה בהיריון, עליה בגיל, טיפולי שיניים ומיני משקאות. כיום כמעט וכל אחד יכול לקיים טיפולי הלבנת שיניים ביתית באופן עצמאי, אך ניתן גם לבצע אותם במרפאת שיניים.

הלבנת שיניים ביתית נעשית על ידי רכישת ערכה ביתית להלבנת שיניים הקיימת בבתי המרקחת השונים, וניתן לבצע את הטיפול בזמנכם הפנוי.

ערכות הלבנת שיניים ביתית יכולות להכיל מדבקות אשר עליהן יש חומרים פעילים המלבינים את השיניים. כמו כן, ישנן ערכות הלבנת שיניים ביתי הכוללות ג'ל המיועד למריחה על השיניים.

סוגי ערכות של הלבנת שיניים ביתית

קיימת ערכת הלבנת שיניים ביתית אשר מכילה פסי הלבנה לשיניים העליונות והתחתונות, ובה החומר הפעיל עומד על כ-6%. בערכה זו יש להשתמש שבועיים כדי להגיע לתוצאות, פעמיים ביום למשך של חצי שעה בכל פעם.

כמו כן, הלבנת שיניים ביתית בשיטה זו מצריכה להישאר עם הפה סגור כדי לשמור על המדבקות כך שיישארו דבוקות על השיניים. במרבית המקרים, התוצאות של ערכת הלבנת שיניים ביתית זו מחזיקות מעמד למשך של כשישה חודשים. ערכה נוספת היא בקבוקון המכיל ג'ל שקוף, ואיתו מגיעה מברשת עדינה אשר מסייעת להניח את החומר על השיניים.

ריכוז החומר בערכה זו עומד על 18%, ויש למרוח את הג'ל למשך 15 דקות על השיניים לאחר הצחצוח שלהם וייבושם. כאשר מדובר במשחות שיניים המבטיחות הלבנת שיניים ביתית, חשוב לדעת כי לרוב מדובר בגימיק שיווקי, כיוון שמשחות אלה לא מכילות חומר פעיל, והן לא נשארות על השיניים למשך יותר מכמה דקות.
    
הליך הלבנת שיניים ביתית

בעת הלבנת שיניים ביתית עושים שימוש בחומרים להלבנת שיניים אשר בהם משתמשים גם בטיפולי ההלבנה במרפאות השיניים השונות. יחד עם זאת, קיים הבדל קטן אך מהותי בין התכשירים, כאשר הלבנת שיניים ביתית נעשית בעזרת חומרים בעלי ריכוז נמוך יותר של חומרים פעילים, ולכן תוצאות טיפולי הלבנת שיניים ביתית יהיו פחות אפקטיביות מאשר טיפולים במרפאת שיניים.

ישנה עדיפות לקבלת החומרים הפעילים מרופא השיניים כאשר עומדים לקראת הלבנת שיניים ביתית, וזאת בכדי לזכות לתוצאות הטובות ביותר האפשריות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה