שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

הלבנת שיניים בלייזר


אייל יונה

אייל יונה - הלבנת שיניים איכותית בשיטת Bright & Shine.

 
 
טיפול הלבנת שיניים בלייזר הוא טיפול שמיועד להפוך שיניים צהובות לשיניים לבנות. עם חלוף הזמן, מצטברים על השיניים כתמים כתוצאה מעישון קבוע, שתיית משקאות חומציים המכילים קפאין כמו תה, קפה, קולה וכו' ואכילת מאכלים עשירים בצבעי מאכל .
 
אם לא משקיעים בצחצוח השיניים ולא מטפלים בהם בצורה מקצועית, הכתמים שנוצרים מהמזון שאנחנו צורכים לא יורדים מה שבעצם גורם לשיניים שלנו לשנות את צבען ולהצהיב. שיניים צהובות זה לא דבר בלתי הפיך, על מנת להחזיר את המצב לקדמותו צריך לבצע הלבנת שיניים בלייזר ולאחר מכן יש להימנע מצריכת אותם חומרים אשר מכתימים את השיניים שלנו.
 
טיפול הלבנת שיניים בלייזר הוא אחד הטיפולים הפופולאריים בקרב מטופלים רבים, ולא מעט מרפאות שיניים משתמשות בו. מדובר בטיפול פשוט שבמהלכו מניחים על החניכיים חומר פלסטי על מנת להגן עליהן. אחר כך מורחים מי חמצן בריכוז גבוה על השיניים, אשר חודרים אל השיניים באמצעות מכשיר לייזר. משאירים את חומרי ההלבנה על השיניים מספר דקות ואחר כך מורידים אותם. הטיפול נמשך כשעה בלבד והוא חד פעמי.
 
למרות הפשטות של טיפול הלבנת שיניים בלייזר ואחוזי ההצלחה הגבוהים שלו, הוא עדיין לא הטיפול הכי יעיל ויש בו כמה וכמה כשלים ספציפיים שגורמים לויכוח בתחום רפואת השיניים על טיב הטיפול. אחת הבעיות היא התחממות שכבת השן. קרן הלייזר מחממת את השכבה החיצונית של השן, מה שעלול להביא להתפרקות התאים בתוכה ויכול לגרום לדלקות.
 
בנוסף, המי החמצן שמורחים על השיניים הם מי חמצן בריכוז יחסית גבוה לעומת טיפולי הלבנת שיניים רגילים, מה שעלול לגרום נזק רציני לחניכיים. ביקורת נוספת ומאוד לגיטימית היא שמדובר בטיפול יחסית צעיר ואנחנו עדיין לא יודעים על ההשפעות של טיפול הלבנת שיניים בלייזר בטווח הארוך.
 
חשוב לציין  שלמרות שטיפול הלבנת שיניים בלייזר הוא טיפול מהיר ויעיל, מדובר בטיפול שמלבין רק השכבה החיצונית של השיניים. הטיפול לא חודר לשכבה הפנימית של השן. בנוסף, הטיפול אינו מלבין סתימות וכתרים ככה שבמידה ויש לכם כאלה, קחו זאת בחשבון. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה