שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

הלבנת שיניים לילדים


אייל יונה

אייל יונה - הלבנת שיניים איכותית בשיטת Bright & Shine.

 
 
הלבנת שיניים היא אמנם טיפול לא מזיק אבל ישנם כמה קבוצות באוכלוסייה שלא מומלץ להם לבצע הלבנת שיניים. הרבה מאוד אנשים ורופאים טוענים כי הלבנת שיניים לילדים מתחת לגיל 13 אינה  מומלצת. במידה ואתם הורים ואתם רואים כי יש צורך להלבין את השיניים לילד שלכם, כדאי מאוד להתייעץ עם רופאים מומחים לפני שמתחילים בטיפול. הרופא המומחה יוכל לבצע הבחנה מקצועית ולתת לכם עצה לטיפול הכי מתאים עבור הילד שלכם באופן אישי ופרטני.
 
למה הלבנת שיניים לא מומלצת לילדים
 
שיניים של ילדים עדיין לא סיימו להתפתח, הן עדיין עלולות לנשור והן כמובן מתחלפות. לכן אין כל כך טעם לבצע הלבנת שיניים לילדים, כי השיניים שלהם גם ככה יתחלפו בשיניים חדשות ולבנות באופן טבעי. אבל כמו בכל דבר אחר בחיים, ישנם מקרים חריגים. במידה והילד שלכם הרבה לשלות קולה ומשקאות קלים אחרים המכירים כמות גדולה של קפאין והוא הרבה לאכול מאכלים עשירים בצבעי מאכל שהם מותירים כתמים על השיניים, יכול מאוד להיות שטיפול הלבנת שיניים מקצועי וקל יעזור מאוד לילד.
 
התייעצות היא שם המשחק
 
אם אתם חושבים ששיניים צהובות פוגעות רק בביטחון המבוגרים, יש לכם טעות. גם ילדים שמים לב לדברים האלה. יכול מאוד להיות שאם השיניים של הילד שלכם צהובות באופן משמעותי הוא יסבול בבית הספר מכינויי גנאי מצד ילדים אחרים. ככה שלפעמים צריך להפעיל שיקול דעת. הלבטים טבעיים לחלוטין אך לפעמים צריך להסתכל על דברים מנקודת מבטו של הילד. הרי מה עדיף, לבצע טיפול הלבנת שיניים קצת מוקדם מהרגיל שיכול להיות טיפה מיותר, או לשלוח את הילד לבית הספר כשהוא מתבייש באיך שהוא נראה ועלול לקבל צלקת לכל החיים? לכן מומלץ ללכת להתייעץ עם רופא מומחה ולהסביר לו את המצב הרגיש של הילד.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה