שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

הלבנת שיניים שן שבורה


אייל יונה

אייל יונה - הלבנת שיניים איכותית בשיטת Bright & Shine.

 
 
במידה ויש לכם שיניים צהובות אבל בנוסף לכך סובלים גם משן שבורה, יש לדאוג לתקן את השן השבורה לפני שאתם מתחילים עם טיפול הלבנת שיניים. הסיבה העיקרית לכך נובעת מהעובדה ששיניים צהובות הן אמנם דבר שהוא לא יפה ואסתטי, אך עוד לא הוכח שזה גורם נזק לשיניים. לעומת זאת, שן שבורה עלולה לגרום לנזק ממשי בשיניים ולכן יש לטפל בה לפני הכל.
 
איך שן שבורה יכולה לגרום נזק?
 
כאשר נשברת שן, גם השכבה החיצונית של השן נשברת. השכבה החיצונית היא בעצם מה שמגן על השיניים שלנו מפני חיידקים ולכלוכים למיניהם. שן שבורה עלולה להוביל לעששת ולבעיות בשורש במידה ולא מטפלים בה במהרה. ככה שמידה ויש לכם שן שבורה, אנחנו ממליצים בחום לא להזניח גם אם אתם לא רוצים הלבנת שיניים. השיניים שלנו הן הכרטיס הביקור שלנו וחיוך עם שיניים שלמות יכול לפתוח דלתות בחיים שחיוך עם שן שבורה לא יפתח.
 
טיפלתי בשן השבורה, מה עכשיו?
 
אנחנו שמחים לשמוע. עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה להלבין את השיניים שלנו. הטיפול הלבנת שיניים הכי יעיל היום הוא טיפול הלבנת שיניים על ידי ג'ל עם אור כחול. הטיפול מלבין את השיניים תוך פחות משעה עם תוצאות מדהימות. במהלך הטיפול הלבנת שיניים, הרופא מורח את הג'ל על השיניים ומאיר עליו עם אור כחול במשך 15 דקות. לאחר מכן הוא חוזר על התהליך הזה שלוש פעמים מה שמסתכם בטיפול של 45 דקות בלבד!
 
כאשר אתם מסיימים להלבין את השיניים שלכם, ישנם כמה וכמה דברים שמומלץ להימנע מהם ביומיים הראשונים לאחר הטיפול. השתדלו להימנע מקפה, תה, קולה ומכל משקה אחרי המכיל קפאין. בנוסף, השתדלו להימנע ממאכלים המכילים צבעי מאחל. כמובן שעדיף לא לעשן בכלל ביומיים האלה אבל אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים השתדלו לעשן כמה שפחות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה