שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

השתלות שיניים ביום אחד - האבולוציה של שיקום הפה


גלעד
 
 

טיפול השתלת שיניים שמטופל עובר היום כשהוא נכנס לקליניקה שונה לחלוטין מתהליך שיקום הפה שאותו מטופל היה עובר רק עשר שנים קודם לכן.

התחום של השתלות שיניים עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, שינויים שהופכים את הטיפול לכדאי יותר ונוח יותר:

קיצור משך הטיפול - אם בעבר השתלת שיניים היתה אורכת פרק זמן שבין שנה לשנתיים שכוללת תקופות ביניים שבהן המטופל נאלץ לחיות עם שיניים זמניות לא נוחות שפגעו משמעותית באיכות חייו ופגמו ביכולתו לדבר ולאכול. אז היום רופאים רבים מאמצים את גישת ההעמסה המיידית המאפשרת לבצע השתלת שיניים ביום אחד ולהחזיר את המטופל לשגרה כבר למחרת הטיפול.

התאמת הטיפול למטופל - לפני שנים לא רבות מטופל היה צריך להתאים את עצמו לסוג הטיפול, אך היום המצב שונה, השיפור הטכנולוגי הן של רופא השיניים והן של טכנאי השיניים מאפשרים לבצע התאמה מדויקת של השתלים הדנטליים למטופל ולהגיע לתוצאות טובות יותר בכל השתלה.

אסתטיקה משופרת - השימוש ההולך וגובר בשתלי זירקוניה והיכולת להתאים את השתלים למבנה הפה של כל מטופל מוכיח את עצמו בתוצאות האסטטיות של הטיפול ולא רק בתוצאות הפונקציונליות שלו. מושתלי שיניים היום יכולים לבחור האם הם רוצים חיוך לבן ובוהק כמו מהסרטים או מראה שיניים טבעי שיחזיר את החיוך שהיה להם לפני עשרים או שלושים שנה.

פתרונות לבעיות בלתי פתירות - בעבר, היו מטופלים רבים  שלא ניתן היה לבצע עבורם השתלת שיניים כיוון שהם סבלו מחוסר עצם באחת הלסתות או בשתיהן. כיום, בזכות פיתוח של שתלים ייחודיים כמו שתלים זיגומטיים או שתלי דיסק, שאינם מצריכים את עצם הלסת על מנת לקבע את השתלים הדנטליים למקומם, יכולים גם אנשים הסובלים ממקרים קיצוניים של חוסר עצם ליהנות מהשתלת שיניים איכותית.

לסיכום, השתלות שיניים שהיו בעבר הליך ארוך ומקובע הפכו להיות הליך מהיר, נוח, אסתטי ודינמי מאוד המאפשר למיליוני מטופלים ברחבי העולם להחזיר את איכות חייהם וליהנות משיניים בריאות לאורך זמן.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה