שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

השתלת שיניים חוזרים לחייך


אבי ביטון
 
 

 

לא חייבים לסבול יותר מאי נעימות ומבוכה, לשיניים חסרות יש פתרון מצויין בצורת השתלת שיניים. ההשתלה היא הליך רפואי שגור וישראל נחשבת למעצמה בתחום זה, הן באיכות הרופאים והן באיכות השתלים שמעוצבים כאן. לכן אם אתם סובלים מבעיית חסרון שיניים תוכלו לטפל בכך ובסיום התהליך להחזיר לכם את היכולת לחייך בביטחון וללעוס כמו כולם. שתלי השיניים וכתר השן שמורכב עלהם מרגישים ונראים כה טבעיים עד שהמטופל עצמו ואלו שמסביבו ישכחו שמדובר בשתל, כיום השימוש במתכות להשתלת שיניים מבטיח שריבוי גדול של השתלות השיניים יהיה פתרון קבע שלא יצריך מגע וטיפול חוזר.

כדאי לדעת

שתלים דנטאלים איכותיים מיוצרים כאמור בישראל אך גם ניתן לבקש גם שתלים איכותיים מאד תוצרת חוץ, כ straumannתוצרת שוויץ. Nobel Bicareתוצרת שוויץ. Zimmer-Dentalו-Implant Directתוצרת ארה'ב.3I וFriadent-תוצרת גרמניה אך מחירם של שתלים אלו מייקר את ההשתלה. כיום מייצרים את השתלים הדנטלים מסגסוגת שברובה עשויה מטיטניום, טיטניום היא מתכת חזקה ועמידה והשקעה בשתל עשויי טיטניום מבטיחה כמעט לגמרי את חוזק השתל והישמרותו, טיטניום נושא תכונה נוספת שהופכת אותו לחביב השתלות השיניים – טיטיניום נקלט טוב יותר מכול מתכת אחרת ברקמת העצם, ובשימוש בו קטן משמעותית סיכויי דחיית הגוף את השתל, שתל טיטניום מבטיח הצלחה של 85-95% בקליטת השתל. תהליך ההשתלה מתמשך בין 3 ל-6 חודשים תלוי בהקלטות השתל בעצם, שיטה אחרת שהן לגביה אחוזי הצלחתה מידע סטיטסטי משום שהיא חדשה, היא השתלת שיניים ביום אחד.  מחירי השתלות נעים בין 2000 ועד 45.000 תלוי בסוג השתל, בטכניקה של הביצוע ובתעריפי הקלינקה המבצעת.

התהליך של ההשתלה

השתלת שיניים בטכניקה הנפוצה לוקחת בין 3-6 חודשים, במהלכם נפגש המטופל עם הרופא בין שלוש לארבע פעמים אם הכול הולך כסידרו. בפגישה הראשונה מסירים עד לעצם את רקמת החניכיים באיזור בו חסרה השן, הליך זה הוא בהרדמה חלקית של המטופל. אז קודחים לעצם והשתל מוחדר כשאליו מחובר בורג זעיר, האיזור נתפר ועכשיו זהו תפקידו של הגוף לקלוט את השתל. אחוזי ההצלחה של השתלות השיניים בטכניקה הזו גבוהים ביותר ואתם לא צפויים לסיבוכים.לאחר בין 3-4 חודשים נפגשים שוב ואז מסירים את התפרים ומבריגים החוצה את הבורג שמילא את השתל ומבריגים במקומו בורג בולט מעט שלא יאפשר לרקמת החניכיים לגדול באיזור שבו מיועדת להתברג תותבת השן , לאחר כשבוע נפגשים שוב ולוקחים את המידות להכנת השן, פורמלית תהליך השתלת השיניים ונותר רק טכנית להבריג חיצונית את כתר השן על השתל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה