שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

טיפולים השיניים המבוקשים ביותר


אייל יונה

אייל יונה - הלבנת שיניים איכותית בשיטת Bright & Shine.

 
 

טיפולי השיניים המתבצעים במרפאות השיניים השונות מקושרים המון פעמים לאסתטיקה. אין זה מקרי ורבים מהמטופלים מגיעים אל המרפאות על מנת לשפר את נראות החיוך שלהם. במרפאתו של ד"ר סלוק מבצעים את מיטב טיפולי השיניים תוך שמעניקים שירות אישי ולבבי אל קהל המטופלים כשמטרת העל היא להוציא את כולם נשכרים ומרוצים. אחד הטיפולים אשר בגינם מגיעים אל המרפאה מטופלים רבים הוא על מנת לבקר את השיננית אשר ביקור תקופתי אצלה מבטיח בריאות פה מלאהוחיוך נוצץ.

 

טיפולי שיננית

לצד הביקורים התקופתיים אצל רופא השיניים אשר מטרתם לבדוק את בריאות הפה ומתן טיפול במקרה הצורך, ישנה המלצה לבקר אחת לחצי שנה אצל השיננית במרפאה. במרפאתו של ד"ר שמעון סלוק ניתנים שירותי שיננית במהלכם מנקים אבנית, מבצעים ניקוי מעמיק בחוט דנטלי ומטפלים במקרים דחופים של דלקות חניכיים שלעתים רבות טיפול אצל שיננית פותר אותן באופן מיידי. הטיפולים אצל השיננית הינם מומלצים גם לילדים וגם למבוגרים וביקור אחת כמה לכמה חודשים מבטיח לכם תחזוק מירבי של הפה. את הטיפולים ניתן לקבוע מטיפול לטיפול ולהגיע אך ורק לבדיקה וניקוי שגרתיים.

 

לא מגיעים רק כשכואב

המון פעמים מטופלים מגיעים אל המרפאות השונות רק בעת שהם מרגישים כאב אשר מתפקד כנורה האדומה שלהם שבעקבותיו הם מרגישים צורך לראות רופא. חשוב להבין כי המון פעמים ביקור שגרתי אצל רופא השיניים יכול להוות גם טיפול מונע שימנע סדרת טיפולים משמעותית יותר. דומה הדבר גם כאשר מדובר בשיננית אשר עורכת ביקורת וסקירה מקיפה אודות בריאות הפה. תחזוק שוטף של הפה אשר עובר גם דרך השיננית במרפאתו של שמעון סלוק יבטיח לכם שקט נפשי תוך הידיעה שבריאות הפה שלכם במעקב קבוע. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה