שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

טיפים בבחירת מרפאת שיניים


ravivor
 
 
זהו, אתם כבר לא יכולים להתחמק מזה. השיניים שלכם במצב לא טוב, החור בשן כואב, המראה שלהן לא אסתטי ואתם מרגישים מוזנחים. אז עכשיו, משקיבלתם החלטה להשקיע סוף סוף בשיניים שלכם, היכן מבצעים את הטיפולים? כך תבחרו מרפאת שיניים להפקיד בה את הנכסים הלועסים שלכם.
 
1. לבדוק
בדקו את הרקע של רופאי השיניים בעלי המרפאה. התעניינו בהכשרה שהם עברו, בהתמחות שלהם ובניסיון הקליני שיש להם. כל זאת כדי להבטיח שאתם מפקידים את השיניים שלכם בידיים מקצועיות ובעלות ניסיון עשיר. כדאי ורצוי לדעת שאומנם כל רופא שיניים יכול לבצע את כל הטיפולים, אך הוא אינו רשאי לכנות את עצמו "מומחה" אלא אם כן עבר הכשרה והסמכה וקיבל הכרה ממשרד הבריאות.
 
2. להציץ
כדאי לשוטט באתר המרפאה אליה אתם שוקלים לפנות לקבלת טיפול. עברו על המראה של האתר, התרשמו מהעיצוב שלו, מהאינפורמציה המוצגת לגולש וממידת הידידותיות שלו. היות שאתר אמור לשמש מראה לפעילות העסקית, סביר להניח שאם נעים לכם לגלוש באתר ואם הוא מזמין, גם המרפאה עצמה היא כזו.
 
3. לוודא
רצוי לפנות למרפאת שיניים שמציעה מגוון רחב של טיפולים. טיפולי שורש, טיפולי חניכיים, טיפולי שיניים אסתטיים, יישור שיניים ושיקום הפה; ככל שמגוון השירותים יהיה רחב יותר, כך תוכלו לקבל במקום אחד מענה לכל הצרכים, ולא תצטרכו לכתת רגליים בין איש מקצוע אחד לאחר, כדי לטפל בכל בעיות השיניים שלכם גם יחד.
 
4. לברר
אם יש לכם פוביות דנטליות ואתם חרדים מביקור אצל רופא השיניים, רצוי לבדוק האם קיימת אפשרות להציע לכם טיפול תחת השפעתו של גז צחוק. גז זה יעניק לכם תחושה של נמנום וריחוף, אשר תרגיע אתכם ותאפשר לכם לעבור את הטיפול בנינוחות, ואף לצאת מהמרפאה עם חיוך על הפנים. לחילופין, ישנם רופאי שיניים המציעים לבעלי חרדות מטיפולי שיניים טיפולים תחת הרדמה כללית. כדאי לוודא שהמרפאה אכן ערוכה לתת לכם מענה ראוי, ורצוי לבדוק את כל הפרטים הללו מראש.
 
5. להקפיד
בדקו מהן שיטות הטיפול והטכנולוגיות בהן נעשה שימוש במרפאה שבחרתם. כיום תחום בריאות השן מתפתח בקצב היסטרי, וישנם סוגים שונים של טיפולים שנועדו להקל על מטופלים, הן מבחינת אורך הטיפול והן מההיבט של רמת הכאב: השתלות שיניים ביום אחד, השתלות שיניים בשיטת ה-all on 4 ועוד. ככל שרמת הטכנולוגיה במרפאה גבוהה יותר, כך אתם תצאו נשכרים יותר.
 
6. לחייך
האם רופא השיניים הוא גם אדם נעים וחיובי, מעבר להיותו מקצועי בתחומו? בין אם אתם חוששים מביקור אצל רופא השיניים ובין אם לא - אין ספק שאף אחד לא מצפה בכיליון עיניים לטיפול השיניים שלו, וכי מדובר בפרוצדורה לא מאוד נעימה. רופא שיניים נעים ונינוח שיש לו אנרגיה טובה, יהפוך את כל החוויה הזו לחיובית יותר.
 
בררו אודות הרופא באינטרנט, ברשתות חברתיות, בפורומים ועוד. חפשו את שמו בגוגל וראו אילו תוצאות מתקבלות אודותיו. אל תתביישו לבקש מהרופא לשוחח עם מטופלי עבר והווה; מילה אחת של מטופל יכולה לחרוץ החלטות לטוב ולרע.
 
 
---------------------
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
יישור שיניים לילדים   05/09/2015


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה