שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

יישור שיניים באמצעות גשר


ubebig@gma
 
 

מראה טוב תורם רבות לביטחון העצמי של כל אחד ואחת בכל עת. מראה של מערכת שינים שאינה יפה, ישרה ותקינה לא עושה טוב לבעליהם, והמגמה הרווחת בקרב מרבית האנשים, היא לתקן את השיניים וליישרם באמצעות טיפול של מומחים לנושא. לא אחת ניתן לראות ילדים ובני נוער שמסתובבים עם גשר בשיניים, והסיבה לכך היא הרצון לטפל בבעיה בגיל צעיר. אורתודנטים ממליצים להתחיל את הטיפול בגיל צעיר ומוקדם. עצמות הלסת של אנשים צעירים גמישים יחסית לאלו של מבוגרים, ולכן, תהליך אצלם השיקום נעשה בצורה יותר חלקה ומהירה.

ייעוץ ממומחים

כל מי שיש לו בעיה אסתטית עם השיניים או בעיה של סגר לא תקין בפה, יכול להתייעץ בנושא. בנוסף, רופא השיניים הפרטי שמאבחן את הבעיה ימליץ על טיפול. צריך להתקשר לאורתודנט שהוא המומחה ליישור שיניים ולטיפולים מסוג זה. הוא למד רפואת שיניים במשך שש שנים, עשה סטאז' ובנוסף, למד עוד שלוש שנים וחצי עד לקבלת תעודת מומחה ליישור שיניים. מומלץ להתקשר אליו ולקבוע מועד לבדיקה ראשונית .

הכנות לטיפול

בבדיקות ראשוניות יאבחן האורתודנט את הבעיה, ויבקש לקבל לידיו צילומי פנים הפה והפנים, צילום פנוראמי ורנטגן. לאחר קבלתם הוא יתווה דרכי טיפול ויקבל את אישור הפציינט לתעריף המבוקש. השלב הבא הוא לקיחת דוגמאות של השיניים עם נגיסת הפה. ואז ייקבעו תורים לטיפול מתמשך. משך הטיפול הינו ארוך, יחסית, ולכל מטופל ייקבע קצב הטיפול בהתאם להתקדמות. הקצב תלוי בגיל המטופל, ובטיפולים אחרים שמתבצעים במקביל. בין אם זה טפולים לשיקום הפה, להשתלות שיניים ועוד.

השקעה בטיפול שיניים

טיפול באמצעות גשר שקוף הוא טיפול מקובל וקלאסי, ומרבית האורתודנטים מבצעים אותו כל העת. הטיפול הינו יקר יחסית בגלל עלויות שונות שמתלוות אליו כמו צילומים, הכנת תבניות, ציוד עזר וכמובן, שעות עבודה של האורתודנט כולל שימוש בחומרים מהמרפאה שלו. כדאי להשקיע ביישור שיניים מאחר ומדובר בהשקעה אסתטית ובריאותית שהשפעתה היא לטווח ארוך , ולמעשה, לכל החיים. כדאי לקבל תוצאות טובות, ומשום כך מומלץ לבצע את כל התהליך אצל אורתודנט מומחה ובעל ניסיון.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
יישור שיניים בעזרת מכשיר תפקודי   05/09/2015


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה