שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

יישור שיניים - גם למבוגרים


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

יישור שיניים ניתן לעשות בקלות גם אם אנו מבוגרים 

נכון להיום, בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת והמכשור הרפואי החדש, כל אחד יכול לעבור טיפול של יישור שיניים במהירות ובקלות. זוכרים את הילדים שהיו מסתובבים עם רסן על השיניים או עם קוביות או פלטה ותמיד היו זוכים לתשומת לב יתרה מאת חבריהם הלגלגנים ? היום המצב הוא שונה לחלוטין. נכון להיום, חלק גדול מהאביזרים שנועדו ליישר לנו את השיניים הם שקופים ונוצרו כדיי להקטין את ההיראות שלהם. בתוצאה מכך, הרבה יותר קל לנו לבצע את ההחלטה לעשות יישור שיניים, בין אם אנחנו ילדים או אם כבר מבוגרים.

ישנן מספר שיטות עיקריות נכון להיום לביצוע יישור שיניים ומומלץ לברר איזה שיטה מומלצת עבורינו וזאת כדיי שנדע לקראת מה אנחנו עומדים.

היבט עיקרי של כל נושא יישור השיניים הוא ההיבט האסתטי. כולנו רוצים להיראות טוב, כולנו רוצים שיניים ישרות וכולנו רוצים לחייך חיוך גדול ורחב, בלי לחשוש שמה אולי הצד השני יראה משהו שלא ימצא חן בעיניו. מכירים אנשים שמחייכים רק בפה סגור ? יודעים למה זה ? אל תשאלו אותם כי זה בוודאי יביך אותם אבל סיכוי מאוד גדול שהם מחייכים עם פה סגור כי השינים שלהם עקומות. יש לכם מושג כמה הם היו שמחים לחייך חיוך מלא שיניים ישרות  ?שוב, אל תשאלו אותם, סמכו עלי בעניין הזה.

טיפול יישור שיניים מאוד מומלץ לעשייה והיום, הטיפול יכול להרבה מקרים להסתיים תוך זמן קצר יחסית של מספר חודשים בודדים.

כפי שכבר בטח הבנתם, ישנו היום גם יישור שיניים למבוגרים וניתן לעשות את הטיפול בדיסקרטיות מלאה לגמרי ובמהירות. אין כבר צורך להסתובב זמן רב עם קוביות או רסן, דבר שמאוד מקל על ההחלטה לעשות את היישור. 

אני מקווה שהמאמר יעזור לך בהחלטה. 

בברכת שיניים יפות וישרות. 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה