שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 
ירושלים הלא היא עיר הבירה של ישראל ובה ניתן למצוא מרפאות שיניים רבות, אך בעת חיפוש אחר מרפאה הקפידו לחפש מרפאה ובה עובדים רופאי שיניים מומלצים בירושלים.
המשך קריאה
עולם השתלות השיניים הוא עולם רחב מאוד, בעשורים האחרונים התחום הולך ומתפתח וגדולי הרופאים והמומחים עובדים על שיטות חדשות להקלה על הטיפולים והכאבים שכרוכים בהשתלות כל העת. איבוד שיניים משפיע על האדם הן בפן הבריאותי והן בפן הרגשי. אדם שחסרה לו שן עשוי להתבייש לחייך ולחשוף את שיניו והדבר עלול לגרום גם לבעיות בעת האכילה ומכאן לבעיות בריאותיות ואף להפרעות אכילה.
המשך קריאה
גשר בשיניים במבצע, יכול לאפשר בכל גיל, קבלת שיניים מיושרות. יישור שיניים, מבצע על ידי אורטודנטים ואורטודנטיות.
המשך קריאה
כל בעיה שמתעוררת אצלכם בשיניים, בין שהיא גורמת לכאב, בין שהיא גורמת לריח רע מן הפה, ובין שהיא יוצרת חוסר אסתטיקה, מרפאת שיניים הוא המקום אליו אתם רוצים לפנות, המקום שיכול להעניק לכם כל טיפול שהרפואה המודרנית יודעת להעניק בתחום טיפולי השיניים. במסגרת הטיפולים המסופקים כמעט בכל מרפאת שיניים, תוכלו למצוא החל בטיפולים פשוטים ונקודתיים כמו ניקוי עששת, סתימת חורים בשיניים וכדומה, ועד טיפולים מורכבים כמו השתלת שיניים, יישור שיניים וכדומה. בעבר, היה נהוג לבצע את כל טיפולי השיניים אצל רופאי שיניים פרטיים, שהרי לא הייתה אפשרות אחרת לבצע את אותה טיפולים, אך כיום טיפולים אלה מוצעים על ידי כל קופות החולים הפעילות בישראל, בין באמצעות מרפאות עצמאיות של קופות החולים, ובין באמצעות שיתופי פעולה של רופאי שיניים פרטיים עם קופות החולים.
המשך קריאה
אם אתם מעוניינים לבצע טיפולי שיניים שונים חשוב מאוד שתבחרו מרפאת שיניים טובה שניתן לסמוך עליה שתבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. מרפאת השיניים שאתם בוחרים היא זאת שקובעת את התוצאות הסופיות וחשוב לבחור אותה בהתאם. אם אתם גרים באזור ירושלים והסביבה חשוב מאוד שתבחרו מרפאת שיניים בירושלים טובה, אמינה ומוכרת שתטפל בשיניים שלכם ותעניק לכם חיוך מושלם בסופו של טיפול. להלן מאמר שמכיל מידע בנושא בחירת מרפאת שיניים בירושלים.        
המשך קריאה
רוב אנשים יעידו על כך שאחד מסוגי הרופאים שהם פחות מעדיפים להיבדק אצלם אלא הם רופאי השיניים, אך יחד עם זאת, יש הרבה מצבים שבהם זה בלתי נמנע. אם גם אתם הגעתם למצב שבו אתם צריכים לעשות השתלת שינים אתם בוודאי מרגישים לחוצים וחוששים, כי מי לא היה חושש מטיפול כזה? עם זאת, החדשות הטובות הן היום אפשר לעשות את השתלת השיניים הרבה יותר מהר ממה שאפשר יהיה לעשות בעבר, ולמעשה היום מדובר על טיפול של יום אחד. אתם לא צריכים לחשוש מכך שיהיה מדובר על טיפול של מספר שבועות כאשר בכל שבוע יהיה עליכם לחזור אל רופא השינים, כי למעשה זה לא כך ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה הזאת.  
המשך קריאה
בהשתלת שיניים מושתלים שתלים מלאכותיים במקום שיניים שנפגעו, נעקרו או נרקבו. רב חלקי הגוף מתחדשים באופן קבוע ומתמשך אך השיניים מתחדשות פעם אחת  בלבד, כאשר נופלות שיני החלב בגיל הילדות. על כן, הנזקים לשיניים הם בלתי הפיכים ויש מצבים בהם אנו נאלצים להחליפן בשתלים. בשיטת השתלת השיניים ניתן לשחזר שן ללא פגיעה או ההשפעה על השיניים הסמוכות.  
המשך קריאה
טיפולי השיניים המתבצעים במרפאות השיניים השונות מקושרים המון פעמים לאסתטיקה. אין זה מקרי ורבים מהמטופלים מגיעים אל המרפאות על מנת לשפר את נראות החיוך שלהם. במרפאתו של ד"ר סלוק מבצעים את מיטב טיפולי השיניים 
המשך קריאה
על חולי סוכרת להקפיד יותר מן האדם הממוצע על היגיינת הפה ועל ביקורת סדירה אצל רופא השיניים. בסופו של דבר זה שומר על בריאותם. עם זאת, למרות שעליהם להקפיד על טיפולי שיניים ככל שנדרש כדי למנוע התדרדרות במצב פיהם, מצד שני הם גם רגישים יותר להתערבות רפואית. הקפדה על תכנון הטיפול, על הדרכה נכונה של המטופל לקראתו וביצוע הטיפול על ידי איש מקצוע מיומן מאפשרים לחולי סוכרת לעבור את כל טיפולי השיניים הנדרשים, כולל השתלות שיניים ביום אחד ללא חשש מסיבוכים.
המשך קריאה
גשר בשיניים בהצלחה מלאה, מאפשר לקבל שיניים ישרות לחלוטין, בסיום תקופת הטיפול. גשר בשיניים יכול להיות גלוי או נסתר, לפי העדפת המטופל. טיפולים ליישור שיניים, מתקיימים במרפאות של אורטודנטים, שהם רופאי שיניים שעברו התמחות ארוכה בתחום של טיפולי יישור שיניים.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 76 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה