שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

יישור שיניים - למה וכיצד?


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

השיניים צומחות והן צומחות ישר, עקום או צפוף. השיניים גם נוטות לזוז בכל גיל עקב פעולות לעיסה, דיבור, דחיפת לשון או הידוק שיניים והתוצאה היא שיניים לא ישרות, ואז צריך יישור שיניים  שהוא טיפול שיניים שנועד לתת פתרון רפואי לסובלים מבעיה של שיניים עקומות, שיניים בולטות, אי התאמה בין הלסתות, רווח בין השיניים,  שיניים גדולות הגורמות לצפיפות או  לבליטה ועוד. יישור שיניים ניתן לעשות בכל גיל, ההמלצה היא לעשות זאת בגיל צעיר אך אפשרי גם יישור שיניים למבוגרים.

למה בכלל יישור שיניים?

מראה השיניים משפיע על הדרך שבה נתפסים על ידי אחרים, שיניים ישרות ובהירות נחשבות כסימן לבריאות וכאסתטיות. אך יישור שיניים זה לא רק בשביל שיהיה חיוך יפה שזה חשוב, השיניים עוזרות ללעוס ולרסק את האוכל, אם השיניים לא נסגרות באופן תקין, לא ניתן ללעוס טוב את האוכל.  סגירה לא תקינה של השיניים עלולה לשחוק אותן או להפעיל לחץ על החניכיים וזה עלול להוביל להתפתחות של מחלת חניכיים. כשהשיניים נסגרות כראוי מדברים ברור יותר וכשהן לא נסגרות בצורה תקינה, הדיבור בדרך כלל לא ברור,ויש קשיים יותר להבנה, כיוון שההגייה שלהם משובשת.

יישור שיניים – כיצד?

יש מספר שיטות ליישור שיניים, בעבר האמצעי העיקרי לטיפולי יישור שיניים היה גשר הברזל,  אך כיום מציעה הרפואה מגוון אמצעים ליישור שיניים, יעילים במיוחד, ובהם יישור שיניים שקוף, כמעט בלתי נראה, או כאלו המולבשים על החלק הפנימי של השיניים. הדרך הרווחת ביותר ליישר שיניים היא בעזרת פלטה המורכבת על טבעות שמוצמדות לשיניים בדבק, מי שחושב שפלטה כזו איננה אסתטית, יכול לבחור יישור שיניים שקוף, בפלטה שקופה העשויה מחומרים שקופים הדומים בצבעם לצבע השיניים ולכן אינם נראים.

יישור שינים גם למבוגרים

למרות שמקובל לחשוב שרק ילדים מיישרים שיניים, קיים גם יישור שיניים למבוגרים, קיימים פתרונות אלגנטיים, אסטטיים, יעילים וייחודיים למבוגרים, למעשה ניתן ליישר שיניים בכל גיל, הזזה ותיקון המיקום של השיניים אינם תלויים בגיל, אך ההבדל הגדול ביו יישור שיניים לצעירים ולבין יישור שיניים למבוגרים הוא שאצל אדם מבוגר עצמות הפנים ומבנה הלסת כבר מקובעים. לכן, כשיש צורך לתקן בעיות סגר ויישור שיניים אצל בוגרים יכול להיות שיידרש יותר מסוג אחד של טיפול יישור.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה