שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

יש פתרון- גשר שקוף


ubebig@gma
 
 

אין זה משנה אם מדובר על מבוגרים או על ילדים, כאשר מדובר על צורך לעטות גשר לתקופה מסוימת לטובת יישור השיניים רבים חשים בבושה ומתלבטים את המצב הנוכחי לא עדיף על פני הסיטואציה בה יש להסתובב לתקופה עם גשר קוביות לכל עבר. על כן טוב לדעת שכיום ישנה חלופה איכותית שמעניקה תוצאות לא פחות טובות מהקוביות הרגילות וממגוון גשרים מוכרים- מדובר על קוביות שקופות, כך שבכל שיחה או חיוך הגשר לא קופץ ובולט יתר על המידה אלא יותר מתמזג עם המראה כללי.

מרכיבים

גשר שהינו שקוף דומה מאוד לגשר המוכר רק שפה הסמכים עשויים מקרמיקה או לחלופין מפלסטיקה. כמו כן גם ניתן לבחור שהתילים התומכים יהיו בצבע לבן כך שבכלל מדובר במראה אנמי ששומר על נראות שנעלמת מהעין. המיישרים הם מפלסטיק ולרוב נהוג להחליפם כל שבועיים. מבחינה פרקטית יש לציין שהגשר השקוף עושה כמעט אותה עבודה כמו הגשר הרגיל אך מבחינה עיצובית הוא הרבה פעמים נמצא כעדיף, כך שניתן להשיג גם מראה אסתטי וגם לא להרגיש בולטים באופן מגושם.

איכות החומר

כיוון שגשר שהינו שקוף עשוי מחרסינה או ספיר, אך אינו ממתכת, הרי שפנים הפה יגיב לגשר באופן הרבה יותר אידאלי. גשר שקוף מונע פציעות מיותרות כפי שלא פעם הגשר הרגיל עלול לגרום. עם זאת לצד כל שפע היתרונות, (נראות, שתומכת בביטחון העצמי והתמזגות מושלמת עם פנים הפה), גשר שכזה מעט פחות יעיל מההתקן הרגיל ועל כן גשר שקוף מצריך טיפול מעט יותר ארוך, אך כאשר לא סובלים אין זה משנה.

טוב לדעת

מלבד שלל היתרונות שמנינו עד כה ראוי לציין באותה נשימה שגשר שכזה אינו צובר כתמים שלא פעם נצברים מצריכה של קפה, סיגריות, יין אדום, משקאות קלים וכדומה. עם זאת הגומיות כן עשויות להתלכלך אך אותם תמיד ניתן להחליף. לבסוף יש להקפיד על כמה נהלים: כיוון שהצבע הינו שקוף יש להימנע ממאכלים שמורידים צבע. יש להקפיד על צחצוח שלוש פעמים ביום ואם חשים בחוסר נוחות בתחילת ההרכבה ניתן להיעזר בשעווה אורתודנטית. לבסוף יש עוד כמה פתרונות שקופים ואם מעניין אתכם תשאלו את הרופא שלכם לגבי גשרים שקופים.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה