שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

מרפאת שיניים שתחזיר לכם את החיוך


ubebig@gma
 
 

לשיניים בריאות תפקיד מרכזי בתחושת הבריאות שלנו ובתקשורת שלנו עם העולם. מרפאת שיניים מקצועית ואיכותית תוכל לתת לכם קשת של שירותים רפואיים שישיבו לכם את בריאות הפה והשיניים, יסיימו כאבים ומבוכות, ויסיימו הדרדרות הדרגתית ומסוכנת לשיניים בריאות. אבל קודם כיצד נדע באיזו מרפאה לבחור? ישנן בארץ מרפאות טובות המציעות ומבטיחות את הטיפול הטוב ביותר, אך מטבע הדברים לא כולן עומדות באותה רמה שירותית, מחזיקות ברופאי השיניים וכוח העזר המלומד והמנוסה ביותר, ובציוד החדיש ביותר. לכן כשפונים אל מרפאת השיניים לגביה מתלבטים כדאי לבדוק היטב שלפניכם ניצבת מרפאה מהמעלה הראשונה.

 

מה לבדוק?

 

כדאי לברר כמה שנים המרפאה עובדת, מי מנהל אותה, והאם יש לה מעגל לקוחות שמקפיד לבצע בה כול טיפול. אנו ממליצים לבקר במרפאה עצמה ולהתרשם מהאופן בו היא מתוחזקת, האם חדר ההמתנה נוח, שקט, אסתטי ומכיל? האם המזכירה המקבלת את פניכם אדיבה וידידותית? אלו סימנים לדגש על פן שירותי ראוי. לאחר שביררתם שלפניכם מרפאה ותיקה ומובילה באיזור שלכם, הגיע הזמן להתבונן בצוות הרופאים. היום ניתן בקלות ללמוד על הכשרת הרופא, והיותו חבר באיגוד רופאי השיניים הישראלים. בררו מהי הכשרתו הרחבה וההתמחותית, כמה חדרי טיפול במרפאה, ובדקו האם הן מצוידות טכנולגית לפי הפיתוחים האחרונים בתחום. אל תתביישו לשאול את נציג המרפאה שאלות אלו, שהרי מרפאת שיניים מובילה תשמח תמיד לספק את מירב המידע המעיד על המצוינות שלה ולקבל מטופל חדש.

 

בדיקה ראשונית ויצירת תכנית טיפולים

 

לאחר שהחלטתם על מרפאת השיניים המועדפת, כדאי לגשת אל הבדיקה הראשונית עם תיק רפואי קיים, אם אין ברשותכם את נתוני הטיפולים הקודמים שלכם, יוכל הרופא המטפל לערוך סדרת בדיקות שתהווה סקר מקיף של מצבכם הדנטלי. לאחר הבדיקה הראשונית תורכב לכם תכנית טיפולים על פי הצורך. כדאי לבדוק במקרי צורך בהשתלת שיניים, או טיפולים כירורגים מורכבים אם ישנו מומחה בתחום שמועסק במרפאה, במקרים מורכבים, גם אם רופא השיניים הכללי שמולכם מעורר אמון ובעל ניסיון רב, רצוי להעביר את הטיפול למומחה בתחום הספציפי. מרפאת שיניים מקצועית עומדת בקשרים עם מעבדת שיניים מובילה על מנת לתת את הפתרונות השונים באיכות המדויקת ועמידה ביותר, וכך גם תוכל לקשרכם עם מומחים חיצוניים לייעוץ דרוש.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה