שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 

מתי צריך השתלת שיניים


ubebig@gma
 
 

בהשתלת שיניים מושתלים שתלים מלאכותיים במקום שיניים שנפגעו, נעקרו או נרקבו. רב חלקי הגוף מתחדשים באופן קבוע ומתמשך אך השיניים מתחדשות פעם אחת  בלבד, כאשר נופלות שיני החלב בגיל הילדות. על כן, הנזקים לשיניים הם בלתי הפיכים ויש מצבים בהם אנו נאלצים להחליפן בשתלים. בשיטת השתלת השיניים ניתן לשחזר שן ללא פגיעה או ההשפעה על השיניים הסמוכות.

במקום שיניים תותבות

שתלי השיניים מתפקידים כמו שיניים רגילות ובאותה רמת יעילות. על כן, בשנים האחרונות, החלה השתלת השיניים להחליף את השיניים התותבות. במקרים בהן ישנן שיניים בריאות באזור המיועד להשתלה ניתן לרב לבחור בין גשר להשתלת שיניים.

תהליך הניתוח

לפני הניתוח מתבצעת סדרת בדיקות מקדימות. בדיקות אלה משמשות ליצירת שיניים מלאכותיות הדומות, במידת האפשר, לצבע ולמרקם של השיניים המקוריות. כאשר המטרה הינה להביא לתוצאה אסתטית מיטבית. לעיתים, יש לבצע מספר טיפולים מקדימים על מנת להכין את עצם הלסת להשתלה. את הניתוח מבצעים כאשר האזור מוכן לקליטת השתל. אל הלסת מקובעים ברגים עשויי טיטניום אשר הם הבסיס של תחליף השן. על ברגי טיטניום אלה מורכבות השיניים המלאכותיות.

יתרונות

שיניים חסרות, פגועות או רקובות פוגעות באסתטיקה של הפה ובעקבות כך בדימוי המראה של המטופל. ככל שהמצב חמור יותר, כך חמורה יותר הפגיעה בתפקוד ובאסתטיקה ובעקבות כך הפגיעה בדימוי העצמי. השתלת השיניים מתקנת את התפקוד והאסתטיקה ועושה זאת בצורה טובה ויעילה יותר משיניים תותבות. בנוסף לכך, השתלת השיניים מהווה פתרון קבוע המרגיש כמו שיניים רגילות ונשאר כל שעות היום. זאת לעומת השיניים התותבות אשר יש להוציאן בעת שינה וזמנים אחרים.

פנו לרופא שיניים מקצועי

על כן, השתלת שיניים הינה פתרון מוצלח עבור מקרים בהן יש להחליף את השיניים המקוריות מסיבות שונות. זהו כמובן תהליך כירורגי הדורש מקצועיות ויש לבצעו רק אצל רופא מומחה המורשה לכך. אנו מציעים שירות זה במרפאתנו המצויידת בטכנולוגיה חדישה. אצלנו תקבלו טיפול מידי רופא טוב ומקצועי מהשורה הראשונה. צרו עמנו קרש לטיפול איכותי ושירות נעים.

מרפאתנו מתמחה גם : הלבנת שיניים בירושלים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה