שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות השן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות השן
 
יישור שיניים למבוגרים בעזרת אורטודנט, צובר ביקוש בשנים האחרונות. יישור שיניים למבוגרים, מאפשר למי שלא טופל בעבר, לקבל את הטיפול ליישור השיניים.
המשך קריאה
יישור שיניים במבצע מיוחד, מהווה הזדמנות מעולה, לעבור טיפול ליישור השיניים. יישור השיניים, משפר את מראה השיניים, ולעתים גם את בריאותן. מי שמוסמך לבצע את טיפולי יישור השיניים, הוא אורטודנט.
המשך קריאה
עקירת שיניים אינה חוויה נעימה, ולעתים אפילו מפחידה, אבל היא נדרשת כאשר נקלענו למצב שבו אין אפשרות להציל את השן 
המשך קריאה
טיפול חניכייםבחלל הפה הוא אחד הפתרונות שמוצע לפציינט אשר דיווח על כאבים בכלי דם אלו. הכאבים יכולים להיות מודלקים או בלתי מודלקים. קביעה זו מבוצעת כבר בשלב הראשוני בו נלקח הפציינט לבדיקה אצל רופא השיניים האישי שלו. במידה ומדובר בכאב דלקתי, המשך הטיפול עובר למומחה חניכיים. זהו רופא שיניים בעל התמחות בתחום החניכיים, אשר צריך לפסוק מהו סוג הטיפול הרצוי לפציינט הסובל מדלקת זו. 
המשך קריאה
מראה טוב תורם רבות לביטחון העצמי של כל אחד ואחת בכל עת. מראה של מערכת שינים שאינה יפה, ישרה ותקינה לא עושה טוב לבעליהם, והמגמה הרווחת בקרב מרבית האנשים, היא לתקן את השיניים וליישרם באמצעות טיפול של מומחים לנושא. לא אחת ניתן לראות ילדים ובני נוער שמסתובבים עם גשר בשיניים, והסיבה לכך היא הרצון לטפל בבעיה בגיל צעיר. אורתודנטים ממליצים להתחיל את הטיפול בגיל צעיר ומוקדם. עצמות הלסת של אנשים צעירים גמישים יחסית לאלו של מבוגרים, ולכן, תהליך אצלם השיקום נעשה בצורה יותר חלקה ומהירה.  
המשך קריאה
אנשים מבוגרים לא מעוניינים בהדבקת ברזלים או סמכים על השיניים למשך שנה או שנתיים. מצד שני מבוגרים רבים היו מעוניינים לשנות את השיניים העקומות שיש להם בקדמת הפה. לשם כך הומצאה שיטת 'מיישר אינמן' שהוא מיישר מהיר במיוחד. יישור שיניים מהיר יכול לארוך 12 עד 18 שבועות במקום חודשים. היישור אינו כולל הסרת שיניים בריאות או קדיחה בהם וניתן להסיר אותו מתי שאין רוצים שיבחינו בו. המיישר המהיר הומצא בשנת 2000. זוהי מערכת מאוד נוחה להפעלה וניתן להסיר אותה בכל רגע. היום משתמשים בה במקום בגשר מטאלי קבוע לטיפול בצפיפות קלה, בתיקון קשת שיניים, יישור שיניים ועוד.  
המשך קריאה
ניתוח של הרמת סינוס  נועד על מנת לעבות את העצם בחלל הסינוס בכדי לקלוט שתלים דנטליים בצורה טובה יותר. תהליך זה, נקרא גם השתלת עצם. יש חומרים שניתן להשתמש בהם בעיבוי הדומים לעצם ועשויים מבעלי חיים. ישנה גישה של רופאי שיניים שבאמצעות השתלת העצם המלאכותית בניתוח של הרמת סינוס ניתן לגרות את גדילת העצם הטבעית, ולהסיר את העצם המלאכותית במשך הזמן. לאחר כמה חודשים, ניתן יהיה לבצע את השתלת השיניים.  גורם הזמן, יכול להוות בעיה, היות ויש להמתין כמה חודשים. ניתוחים כאלה, גוזלים זמן, בגלל זמן ההחלמה ולכן העלויות תהיינה גבוהות מן הרגיל.  
המשך קריאה
אין זה משנה אם מדובר על מבוגרים או על ילדים, כאשר מדובר על צורך לעטות גשר לתקופה מסוימת לטובת יישור השיניים רבים חשים בבושה ומתלבטים את המצב הנוכחי לא עדיף על פני הסיטואציה בה יש להסתובב לתקופה עם גשר קוביות לכל עבר. על כן טוב לדעת שכיום ישנה חלופה איכותית שמעניקה תוצאות לא פחות טובות מהקוביות הרגילות וממגוון גשרים מוכרים- מדובר על קוביות שקופות, כך שבכל שיחה או חיוך הגשר לא קופץ ובולט יתר על המידה אלא יותר מתמזג עם המראה כללי.  
המשך קריאה
מטרת טיפול שורש היא לטפל בשן שנפגעה קשות. הרס זה יכול להיגרם עקב עששת או הרס הדרגתי של  כלל שכבות השן. לאחר הליך ארוך של חשיפה לעששת שכבות השן השונות נפגעות עד רמה  שהעששת חודרת למוך השן ופה כבר מדובר בפציעה בכלי הדם והעצבים. על מנת למנוע דלקת חריפה או פגיעה קשה בעצבים יש לעבור טיפול שורש.  
המשך קריאה
אחרי התחבטויות עם עצמכם והתייעצות עם המכרים הקרובים אליכם, החלטתם כי שיחות שבועיות עם פסיכולוג מוערך כדוגמת ד"ר ירון זיו, יכולות לסייע לכם מאד. אכן, שיחות שכאלו נותנות לכם את האפשרות לפתוח את כל שיושב על לבכם וכך להגיע להקלה משמעותית ולזכות בנפש חופשייה. רגע לפני שאתם מגיעים אל הקליניקה, דעו כי תוכלו להכיר את המטפל שלכם ולהגיע אל הטיפול לאחר היכרות מוקדמת, גם אם היא קצרה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 76 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה