שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 
ביטוח נסיעות לחו"ל -איך עושים את זה עם תינוק בבטן? לא קל לטוס בזמן הריון.הצורך לנווט במערכת רפואית במדינה לא מוכרת. בדיוק בשביל זה יש ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון.
המשך קריאה
בימים בהם בלתי אפשרי לצאת לרחוב ללא מסכה לפנים, כולנו נאלצים לאמץ לחיינו מספר מוצרי הגיינה לשמירה על בריאותנו, ובראשם נמצאת המסכה ההגיינית לפנים. כל זאת כמובן כחלק מההתמודות עם משבר הCOVID-19 הידוע גם כוירוס הקורונה. הופעת הנגיף הכתה בתדהמה את תושבי ישראל והעולם כולו. לפתע אנו נדרשים לשינוי הרגלים דרמטי. כיום מסכות הפנים הפכו למוצר מהמבוקשים ביותר בישראל, מה שנתן בתחילה רעיון ליצרנים וספקים בכל מקום לדרוש יותר כסף תמורתן, אך כיום המחירים מתייצבים וקווי ייצור פעילים בכל העולם על מנת לעמוד בביקוש הגבוה.
המשך קריאה
ביקור אצל רופא שיניים אחת לשנה חיוני ביותר במטרה לשמור על חלל הפה נקי מחיידקים. בעיר מודיעין ניתן למצוא מרפאות רבות ובהן רופא שיניים במודיעין אך מבין המרפאות יש צורך לבחור את המרפאה האיכותית ביותר אשרר  תעניק את המענה הטוב ביותר.  
המשך קריאה
קורונה, מסיכות הגנה וגלוקוג'ל - אלו הדברים שרצים כרגע הכי הרבה ברשת אך האם מסיכות ההגנה שמשווקים והגלוקוג'ל באמת יצילו אותנו? 
המשך קריאה
ישנם סוגים שונים של מחלות ריאה, העשויות לגרום לקשיים בנשימה ולפגיעה בתפקוד היומיומי. הגורמים למחלות ריאה יכולים להיות סביבתיים, כמו למשל עישון או זיהום אוויר, והם גם יכולים להיגרם בשל נסיבות גנטיות. הטיפול במחלות הריאה משתנה בהתאם לסוג המחלה, אופיה ודרגת החומרה שלה
המשך קריאה
טיפול PRP לשיער נחשב לאופציה המועדפת ביותר עבור כל מי שסובל מהתקרחות, נשירת שיער או שיער דליל. 
המשך קריאה
יש כל מיני קשיים, תקלות או בעיות בחיים, שהטיפול בהם מובן מאליו. למשל, אם יש פיצוץ בצינור מים, קוראים לשרברב. אם הרכב לא מניע, מחליפים מצבר. אבל הרבה גברים מגלים שאם הם סובלים מאין אונות, הם נות
המשך קריאה
כאבי ברכיים נגרמים בדרך כלל עקב שחיקת סחוס בברך. בשפה מקצועית מדובר על אוסטאוראיטריטיס. זוהי דלקת העלולה להופיע בסביבות גיל 50-6-, במקרים רבים הברך עלולה להיות גם נפוחה וכואבת. כאב בלתי נסבל וחולשה בשרירים מסביב לברך.
המשך קריאה
סיאליס הינה אחת התרופות הידועות בעולם, לטיפול בקשיי מין. נדגיש כי מדובר בתרופה שמיועדת לגברים. לנשים החוות קשיים משלהן
המשך קריאה
דיספגיה הינה מצב רפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת לבלוע מזון מוצק ונוזל. כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית. דיספגיה היא המצב הרפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת בבליעת מזון מוצק ונוזל . כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית.
המשך קריאה
1-10 מתוך 249 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה