שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

אורח חיים בריא- לכל הגילאים


ברק וסוזן

סוויצ' מי-ברק וסוזן

באו לבקר אותנו ביוטיוב!

לחצו כאן!

 
 

 

במהלך היום היה שותה בירה, קופץ לקיוסק לשווארמה, חוזר לעבודה ובערב מגיע לביתו וצופה במשחקי הכדורגל. כאשר היו מתעניינים חבריו לשלומו ושואלים אותו האם ביצע פעילות ספורטיבית לאחרונה, היה יעקוב עונה בצחקוק כי הוא מעביר ערוצים בטלוויזיה.

אשתו של יעקוב, מירה כבר מזמן התייאשה, היא ניסתה לרשום אותו לסדנאות דיאטות, לסחוב אותו לשיעורי השחייה שלה, לקחת אותו להליכות אשר עשתה בשכונה -  אך הוא סירב להתלוות אליה. אורח חיים בריא היה רחוק ממנו מאוד. אפילו דבריו של הרופא נכנסו לאוזן אחת והתאדו דרך האוזן השנייה.

אורח חיים בריא- כל הזוגות ביחד! למשוך בחבל!

מירה, הייתה מורה בבית ספר יסודי ובמסגרת יום גיבוש למורים ולתלמידים הוזמנו כל המורים ובני זוגם. מירה הכריחה את יעקוב להגיע ולבלות איתה במסגרת אותה פעילות גיבוש. ימי גיבוש היו חשובים עבורה מאוד והיא מצאה כי יום ספורט עשוי לאפשר לבעלה השמנמן לנוע מעט ואולי להוריד בכמות זעירה רמת הכולסטרול הגבוהה שלו.

צוות מדריכי כושר הגיע לבית הספר לצורך קיומו של יום הגיבוש. הם הפכו את החצר והמגרש למקום קופצני ביותר. הצוות הביא עימו הפתעות, מתקנים מדליקים, מוזיקה מקפיצה ועוד. כמו כן ניתן אימון כושר לילדים. הפסקה פעילה מושקעת שכזו לא נראתה לפני כן בבית הספר. המורים אשר התלהבו מהצוות, החלו לתכנן להביאו לכבוד יום הבריאות, יום משפחה, חגיגות שונות ועוד.

במהלך אותו יום ניסתה מירה לשלב את בעלה בכל תחנה ומשחק. שתי דקות לאחר שהחל משחק המחניים בין המורים לתלמידים נפסל יעקוב והפך לשבוי מדומה, במשחק הכדורגל בקושי נגע בכדור ובמהלך ההרקדה הרגיש מגוחך להפליא. הכל השתנה כאשר נקראו המורים והתלמידים אל המשחק "משוך בחבל". תחילה, לא הסכים יעקוב להצטרף למשחק, הוא כבר היה עייף, אך כאשר ראה את אשתו מושכת ונאבקת בחבל, מיהר לעברה ומשך ככל יכולתו עד אשר הצליחה קבוצתו לנצח.

כל המורים והתלמידים ידעו כי הקבוצה ניצחה בזכותו של יעקוב ויעקוב התמלא בתחושת גאווה. באותו הערב, עשה לעצמו יעקוב אמבטיית קצף ולאחר שיצא ממנה רענן וריחני הודיע לאשתו כי ממחר הוא מתחיל לבצע פעילות גופנית ולאכול בצורה מאוזנת. יש לציין כי כך באמת היה. בעל השווארמה חיכה וחיכה, הבורקסים חיכו, אך לאט לאט הבינו כולם כי שאול נמצא במקום אחר. הוא התחיל ללכת ברחובות, לאחר מכן לרוץ, בישל לעצמו מזון בריאותי ודאג לשתות מים במקום בירה. לאחר שבועיים החלה הכרס לרדת וצבע ורדרד ובריא מילא את לחייו. יעקוב הפך למודל עבור רבים מכיוון שהצליח, למרות הקשיים לסגל לעצמו אורח חיים בריא.

הצטרפו אליינו עכשיו ליוטיוב ! לחצו כאן!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה