שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

איך להפסיק לעשן – כל הפרטים לפניכם


אושר

קופירייטינג

 
 

איך להפסיק לעשן – מאמינים ואומרים כן!

מחקרים ואנשים רבים עוסקים בסוגיה איך להפסיק לעשן. יותר ויותר אנשים מעשנים וזאת למרות המודעות הגדולה לנזקי העישון על כל סוגיהם. עישון הינו מגונה אשר גורם לנזקים שלעיתים הם בלתי הפיכים.

כשעולה המחשבה איך להפסיק לעשן זה נראה מאיים מאוד ואולי בלתי אפשרי. אנשים רבים סבורים כי זהו הרגל שלא יוכלו לשנות ואולי לכן אין להם טעם להתעסק בסוגיה איך להפסיק לעשן. אך זוהי טעות חמורה שכן ישנם דרכים רבות העונות על השאלה איך להפסיק לעשן. במרוצת השנים נושא העישון הגביר את מודעותו בקרב הציבור וכיום ניתן לראות מחקרים רבים בנושא, כתבות, ספרים, אותות אזהרה וכדומה.

אם אתם מעוניינים לדעת ולהרחיב את אופקיכם בנושא, תוכלו לרכוש ספר העשיר המידע אודות השאלה הגדולה איך להפסיק לעשן, שם תוכלו לגלות מספר דרכים ושיטות.

מהי סיגריה אלקטרונית וכיצד היא פועלת?

אחת השיטות הידועות להפסקת עישון היא באמצעות סיגריה אלקטרונית. סיגריה אלקטרונית נראית בחזותה לסיגריה אמיתית. צורתה מוארכת והיא מדמה סיגריה רגילה. נוכל להיתקל בסיגריה אלקטרונית המעוצבת ונראית כסיגר ואף כמקטרת. זאת על מנת להתאים אותה לכלל המשתמשים – לרגילים לעשן סיגר או מקטרת וכן גם סיגריה רגילה.

הסיגריה אלקטרונית פועלת באמצעות סוללה חשמלית. הרעיון שבסיגריה זו הוא שהוא מספקת למעשן מנות קטנות של ניקוטין אך למעשה לא מעורבים בה חומרים כמו טבק, עשן ובעירה.

סיגריה אלקטרונית – ממה היא מורכבת?

סיגריה אלקטרונית מורכבת חמישה מרכבים:

תרמיל ניקוטין תא בעירה שבב מיקרוסקופי סוללת ליתיום נטענת נורית הפעלה

סיגר אלקטרוני – הפתרון המושלם

ואם אתם דווקא רגילים לעשן סיגרים ולא סיגריה דעו לכם כי גם לגמילה מעישון סיגר יש פתרון: סיגר אלקטרוני.

סיגר אלקטרוני, בדומה לסיגריה אלקטרונית, מהווה תחליף למעשנים סיגרים.

בעת האחרונה ניתן לראות אנשים רבים מפסיקים לעשות סיגרים ועוברים לעישון סיגר אלקטרוני. עישון סיגר אלקטרוני עשוי להוביל לאחת מבין שתי תוצאות, ששתיהן טובות מאוד: ייתכן שהמעשן ייגמל לגמרי ויפסיק לעשן או שתיתכן ירידה משמעותית במינון העישון. שתי התוצאות מעולות למי שהיה רגיל עד כה לעשן ללא הפסקה.

אז אם גם אתם נמצאים בקרב מעשנים, בין אם מדובר בעישון סיגריות או סיגרים, דעו שכיום ישנם פתרונות טובים למדי שנוחלים הצלחה מרבית ואכן עשויים לגמול אתם מעישון המחולל בגופכם נזקים רבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה