שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

איך מעשנים יכולים להתמודד עם ההרחקה ממקומות ציבוריים?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

בישראל קיים ציבור מעשנים לא קטן. עם זאת, בשנים האחרונות, עם המודעות לאיכות הסביבה, נזקי העישון, הן בטווח המיידי והן בטווח הארוך, גם בהתייחס לעישון אקטיבי וגם בהתייחס לעישון פאסיבי, נאסר על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים. הישראלים, שהיו רגילים להסתובב עם סיגריה בוערת בקניונים, לשבת בנוחות על קפה וסיגריה בבית קפה או במסעדה, ולצאת למגוון מקומות בילוי מבלי לחשוש שיגיע פקח לתת להם דו"ח על עישון, נאלץ עתה להיות מוגבל בפינות עישון אליו הוגלה הרחק מציבור הלא מעשנים.

 

אכן, בהחלטה על איסור העישון במקומות ציבוריים יש המון מן ההיגיון, שכן נזקי העישון האקטיבי כמו הפאסיבי, הינם רבים ומשמעותיים. מלבד מחלות לב, סרטן, ומחלות כלי הנשימה, העישון גורם לאימפוטנציה, מחלות כלי דם, ירידה בכושר הגופני ונזקים רבים אחרים, גם לגברים וגם לנשים. עשן הסיגריה מכיל כ-4000 כימיקלים שמהם לפחות 350 הינם רעילים, למעשן האקטיבי ולמעשן הפאסיבי הנחשף לעשן הסיגריה.

 

הפסקת עישון ככלי התמודדות עם ההרחקה ממקומות ציבוריים.

 

מעשנים רבים, מעשנים מכיוון שהפעולה מסבה להם עונג. בכך שנמנע מהם לשבת ולעשן סיגריה בשלווה במקומות האהובים עליהם, והם נאלצים לעשן בעמידה בפינות עישון, ראו בכך הזדמנות מצוינת לעשות מעשה ולהפסיק לעשן. למרות שהוכח כי הגמילה מניקוטין הינה גמילה קלה באופן יחסי, ההשפעות הפסיכולוגיות של הרגלי העישון, וההתמכרות לפעילות העישון עצמה, הופכת את הגמילה לקשה במיוחד.

 

דרכים רבות מוצעות להפסקת עישון, ושפע של מוצרי מדף מוצע בחנויות שמבטיחים לגרום לכם להפסיק לעשן ללא קושי. המוצרים, החל ממדבקות ניקוטין וכלה בתחליף סיגריה אלקטרונית, מסייעים למעשן להיגמל מהעישון, בדרכים שונות ומגוונות. מכולם בולט מוצר שפותח בהונג קונג ומיועד לסיוע אופטימאלי להפסקת עישון.

 

סיגריה אלקטרונית– פיתרון המחקה את פעולת העישון.

 

סיגריה אלקטרונית, הינו מכשיר העשוי פלסטיק, והוא מתפקד ונראה למעשה כמו סיגריה רגילה. סיגריה אלקטרונית, אינה משחררת טבק, אלא כאשר שואפים ממנה, ממש כמו בסיגריה רגילה, היא מחממת אדים הנותנים תחושה של עשן סיגריה אמיתי, ומשחקקת לריאותיו של המעשן, ניקוטין הנספג הגוף במהירות ונותן תחושת סיפוק.

 

סיגריה אלקטרונית– הפסקת עישון בהדרגה.

 

הסיגריה האלקטרונית נותנת תחושת חווית עישון אמיתית, וניתן לשלוט בכמות הניקוטין שנשאפת לריאותיכם, והקטנתה בהדרגה, עד להפסקת עישון יעילה. היתרון המשמעותי שלה, הינו בכך שלא צריכים לוותר על חווית העישון, והיא נותנת תחושה שמחזיקים סיגריה אמיתית ביד, טועמים את טעמו של הטבק המקורי, וכך מפסיקים לעשן בקצב הרצוי לנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה