שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

איכות מים מסוננים של תמי 4


אמנון
 
 

מי שתייה הם משאב יקר ובשנים האחרונות מתעורר שיח ערני סביב העובדה שמאגרי המים בועלם הולכים ומתאדים ולכן יותר ויותר אנשים החלו להיות מודאגים ממיעוט מי השתייה בעולם. כאשר אנחנו מדברים על מי שתייה חשוב להבין שלא רק הקפדה על כמות מספקת של מי שתייה היא חיונית לשמירה על בריאותנו, אלא גם לזכור שאיכות המים היא חיונית ועלולה להשפיע על בריאותנו באופן ישיר וגם באופן עקיף. מים שיש בהם אבנים למשל מסכנים את בריאות השיניים ויש להם גם טעם לוואי.

איכות המים בישראל

מי השתייה בישראל נחשבים למים באיכות טובה, אולם יש כמה בעיות שגורמות לכך שאיכות המים יורדת כאשר הם מגיעים אל ביתנו. אחת הסיבות היא הצנרת והתשתית הישנה שיש בבתים רבים בישראל שיש בה חלודה ושכבות רבות של אבנית. כל אלו גורמים לכך שמי השתייה אינם באיכות כה גבוהה כאשר הם מגיעים לביתנו מה שמייצר פגיעה לא רק בטעמם של המים אלא גפם מסכן את הבריאות שלנו. אבני, חלודה ומזהמים שונים הם מסוג החומרים שמתגלים בבדיקות של מי השתייה בברזים רבים בישראל.

מה יש במים שלנו?

עם זאת, במים יש מינרלים ומזהמים טובים אשר נחשבים חיוניים לגופנו ולכם חשוב לוודא שבמי השתייה שאנו צורכים יש כמות מספקת שלהם. מהסיבה הזו שתית מים מבקבוקים, מים שמכונים מים מינרלים אינה כה מומלצת מפני שבמים הללו ייתכן בהחלט שחסרים המינרלים והמזהמים הטובים שכאמור נחשבים לחיוניים למדי. נשאלת השאלה כיצד מבצעים סינון מבוקר של המים ומוודאים שיכילו את כל המינרלים הטובים ובמקביל שלא ייכללו בהם כל המזיקים והמזהמים האחרים.

מה הפתרון

התשובה פשוטה. בר מים תמי 4 הוא בר מים איכותי ומעוצב שבו יש מערכת מתקדמת של מסננים ומנורות שמבצעים פעולת סינון טובה במיוחד. תודות למערכת המסננים מסוננים מהמים כל שאריות האבנית שיש בצנרת וגם המזהמים שיש במים ושאינם אמורים להגיע לגופנו. מאידך, המזהמים הטובים והמינרלים שיש במים הטבעיים נשמרים והתוצאה היא איכות מים מסוננים של תמי 4 וגם טעם מצוין. כל אלו גורמים לבר המים של תמי 4 להוביל מדיניות של שתיה מרובה ושל איכות.

מעבר ליתרונות הברורים הללו, חשוב לזכור כי קיימים גם יתרונות אחרים כמו נגישות למים קרים או חמים לאורך כל שעות היום. עם מים קרים או חמים אין צורך לדאוג כל היום למים במקרר או לחכות עד שהקומקום ירתח בכל הכנת כוס קפה או תה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה