שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

אימון כושר עם מאמני כושר


טלי גל
 
 

העובדה שנשבעת לעצמך שוב ושוב לעשות כושר לא מבטיחה שבאמת תעמוד בהבטחתך ותתחיל לעשות זאת. כמה פעמים אמרת לעצמך שממחר לעשות כל יום לפני השינה כפיפות בטן ולא עמדת בהבטחתך.  בדיוק בשביל אנשים כמוך המציאו את מנוי חדר כושר.   

אם אתה רוצה לתת לשאיפות הכושר שלך מסגרת ולנתב אותם לשעות ולשיעורים מובנים עליך לעשות מנוי חדר כושר ולעבוד עם מאמן כושר אישי. מבחר השיעורים הוא עצום. קיים שיעור אירובי והדגש הוא על פיתוח סיבולת לב ריאה, שיעור עיצוב וחיטוב שבו עובדים על מסת השריר דרך שיעורי ספינינג שגם הם סוג של שיעור אירובי  ונותנים למתעמל מנת אדרנלין שמספיקה לכל יום העבודה ועד שיעורי התעמלות ושיעורי יוגה העובדים על יציבה ונשימות נכונות וחובקים בתוכם גם אורח חיים שלם.

יש גם שיעורי ריקוד מקצועי כמו ריקודי בטן עם רקדניות בטן מקצועיות ושיעורי דאנס והמבחר הוא גדול ועצום. מי שאינו אוהב מסגרת של שיעורים ורוצה לבנות לעצמו את סדר היום שלו יוכל לקבל ייעוץ והדרכה על המכשירים השונים ממדריך חדר כושר. אתה בונה לעצמך מערכת שעות שמתאימה לסדר היום העמוס שלך והקילוגרמים מתחילים לנשור אט אט ולא רק זאת אתה גם מכיר חברים וחברות חדשים ומרגיש שאתה מגיע בכל בוקר למועדון מוכר. אבל יש אנשים שזקוקים לאימון קצת יותר פרטי וזקוקים  להדרכה אישית. אנשים אלו מוסיפים על מנוי חדר הכושר גם מאמן מוסמך של קורס מדריכי כושר.

מדריך חדר כושר ישמח ללוות אותך לכל אורך התהליך. הוא יקבל את פניך בשמחה, הוא יפטפט אתך כך שלא תרגיש בודד, הוא יסדר את הכסא של מכשיר האימון, הוא יודיע לך מתי להתחיל ומתי להפסיק,  ויעודד אותך בקריאות ובקולות התלהבות.  מדריך חדרכושר יגיש לך את המגבת וימלא את המים כשהם נגמרים.

מדריך חדר כושר הוא המלאך הקטן הזה שלך שמאפשר לך להרגיש בטוח בתוך המקום הענק הזה שהמכשירים שם נראים כמו מכשירי לא ברורים ולא ידועים. הוא יהיה ער לשיעמום שלך וידאג לשעשע אותך בתרגילים חדשים, ינסה לעזור לך לגוון את התוכנית וידאג שתקבל את כל מנת האירובי שאתה זקוק לה. המחויבות שלך לתהליך תהיה גבוהה יותר. מדריך טוב לא יניח לך להתחמק וכשתנסה להשתמט הוא ידאג להרים לך טלפון ולברר מה שלומך ומדוע אינך מגיע.

לא לחינם מכנים עצמם כל אותם מורים רוחניים בשם: "מאמנים" הם כולם מחפשים אחר המודל המוצלח ומודל, זה הרי נולד ממודל מאמני כושר. בסוף האימון מדריך חדר הכושר ימתח את שרירך הדואבים, יעזור לך לעשות מספר תרגילי הרפייה ואולי תרגיל יוגה או שתיים והקילוגרמים המיותרים גם אם הם יחכו לחג הבא ישבו ללא ספק אל מערכת שרירים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה