שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2386
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 
סיאליס הינה אחת התרופות הידועות בעולם, לטיפול בקשיי מין. נדגיש כי מדובר בתרופה שמיועדת לגברים. לנשים החוות קשיים משלהן
המשך קריאה
דיספגיה הינה מצב רפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת לבלוע מזון מוצק ונוזל. כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית. דיספגיה היא המצב הרפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת בבליעת מזון מוצק ונוזל . כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית.
המשך קריאה
כאבי שרירים בלילה מקורם בהתכווצויות שרירים. זה קורה לאנשים בשנתם, וזו תופעה מוכרת בשם CRAMP....
המשך קריאה
רובנו מכירים את תחושת כאב הראש, המגיע בהפתעה, ותוקף אותנו לעתים, למשך שעה שעתיים, כאב ראש שכזה עובר בדרך כלל די מהר, עם הרבה שתייה, עם מנוחה ועם כדור או שניים....
המשך קריאה
  שיות PRP, ינה שיטה מדעית חדשה, באמצעות תאי פלסמה מהדם, אשר מחזקים את שורשי השיער. זוהי שיטה פורצת דרך ומהווה פתרון יעיל, עבור  נשים הסובלות מנשירת שיער בכמויות גדולות.
המשך קריאה
הרבה אנשים לאחרונה המשתמשים בקנאביס רפואי, זנחו את ה"מגולגלות" ואת העישון, ועוברים להשתמש בוופורייזר, על מנת בעזרת שיטת האידוי, להפיק את המיטב מהצמחים. 
המשך קריאה
אם שמעתם על המונחים "נוזל איוד" או "שמן איוד" או "נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית" ולא הבנתם מה זה או ממה זה מורכב, מאמר זה יספק מענה לכל שאלה בנושא.
המשך קריאה
כדי להתמודד עם תאי שומן שלא מצליחים להיפטר מהם לא חייבים להתעמל ולהתאמץ. אפשר פשוט לבצע טיפול קולטק ולהשיג את המטרה.  
המשך קריאה
לא התייאשתם. כאשר התוודעתם לראשונה לוופורייזר עשיתם מעשה וקניתם לו/ה מכשיר וופורייזר טוב ואיכותי ביחס לכל מה שיש היום בשוק.
המשך קריאה
המוגלובין הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בדם האנושי, הוא זה שדואג כי החמצן יגיע אל כל התאים בגוף וכאשר ההמוגלובין נקשר עם פחמן דו חמצני התוצאה תהיה – תאים שלא יקבלו את החמצן הדרוש לו והגוף פשוט יקרוס. איך מודדים את רמת החמצן בדם?
המשך קריאה
1-10 מתוך 241 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה