שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

בחירת מזרון לנהגי משאיות


אוהד פרקש

סטודיולאב המרת קלטות

 
 

אנשים שעובדים במקצועות פיזיים כגון : סבלים, נהגים, עובדי מחסן, קצבים וכדומה אנשים שעומדים שעות ארוכות על הרגליים, או נהגי משאיות ששעות ארוכות מבלים בישיבה תוך כדי נהיגה, כל אלה צריכים מזרון אורטופדי תומך, אלו הם הבעלי מקצוע שחייבים שינה טובה על מנת להמשיך ולתפקד במלוא המרץ ביום הבא.

נהגי משאיות במיוחד שעובדים לרוב במשמרות וקמים בשעות מוקדמות מאוד כמו 4 בבוקר, חייבים להיות ערניים אחרת הם מהווים סיכון לעצמם ולסובבים אותם על הכביש.

כמה פעמים שמענו על נהגים של משאיות שנרדמו על ההגה וגרמו למוות, שלהם ושל נהגי מכוניות אחרים.

אז איך לבחור מזרון אורטופדי טוב?

אנשים שעובדים בעבודות מסוג זה לרוב בעלי מצב כלכלי לא גבוה, וחושבים פעמים על כל הוצאה, אבל כאן מדובר בהוצאה חשובה שיכולה לתרום למצב פיזי חזק יותר וטוב יותר בכל יום, כמו כן מדובר בהשקעה לכ-10 שנים לפחות, מזרון איכותי מחליפים כל 10-15 שנה. כי אם תחשבו קדימה ותשקיעו את כספכם במזרון אורטופדי טוב תוכלו לחסוך לעצמכם כאבי גב, עייפות, מחסור בימי עבודה, אתם תישנו טוב, והיה לכם מרץ לאורך כל היום וזה מחזיר את ההשקה הכספית על המזרון.

ישנם כמה סוגי מזרונים נפוצים: מזרונן קפיצים, מזרון ויסקו, מזרון לטקס, ומזרון ספוג. אתם צריכים לחפש:

מזרוןאיכותי- שעשוי מחומרי גלם איכותיים בעלי אחריות מהיצרן של לפחות 3 שנים ומעלה, אלה הם מזרונים שישרתו אתכם נאמנה לפחות 10 שנים.

מזרון נוח- יש לא מעט סוגים של מזרונים כפי שציינו, אבל על נוחות לא מתפשרים, אנחנו רוצים מזרון טוב ונוח, אם כבר אנו משקיעים הרבה כסף, אז כבר נמצא משהו שנוח לנו ולא משהו שאנשים המליצו לנו עליו, כי תזכרו שנוחות היא עניין אינדיבידואלי, לא מה שנוח לחברים או משפחה יהיה נוח לנו. לכן חשוב לפני הרכישה להגיע לחנות (עדיך בשעות הערב) שהגוף שלנו כבר רוצה מנוחה, ונסות כמה סוגים שונים של מזרונים בשכיבה בכל מיני תנוחות שינה שאנו רגילים, אם מדובר בזוג יש לנסות את המזרונים בזוג, להרגיש את המזרון יחד, האן יש מספיק מקום לשנינו, האם תזוזה של אחד מבני הזוג משפעיה על השני והאם הוא נוח לשניכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה