שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

בית אבות עצמאים לאבא


אליחי רובין

:)

 
 

לפני כמה חודשים הייתה לי שיחה מאוד משמעותית עם אבא שלי, כי הוא הודיע לי שלמרות שהוא מרגיש שהוא יכול לעשות הכל לבד, הוא רוצה לעבור לבית אבות עצמאים. האמת היא שהייתי מאוד מופתעת מהעניין הזה, כי כל החיים שלי ראיתי את אבא שלי בתור אדם חזק שלא צריך עזרה מאיש, ולכן, לשמוע אותו פתאום אומר שהוא רוצה לעבור לחיות במקום שהוא בית אבות עצמאים, זה היה שוק יחסית גדול עבורי. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות, אם לשתף איתו פעולה או לא, והאמת היא, שגם בכלל לא הבנתי אם הוא מדבר ברצינות או לא. זוהי הסיבה לכך שבהתחלה העדפתי להתעלם מהעניין, ולחכות ולראות האם הרעיון הזה חולף מעצמו או שהוא מתכוון להזכיר אותו שוב ולהתעקש. למרבה הפתעתי כעבור כמה שבועות הוא שב ואמר לי שהוא מתכוון לחפש בית אבות עצמאים שבו יוכל לחיות.

מחפשת עם אבא בית אבות עצמאים

אחרי הפעם השנייה שבא אבא שלי הזכיר את העניין של בתי האבות העצמאיים, הבנתי שאין לי ברירה, ושאם אני לא מתכוונת להילחם בו ולנסות להניע אותו מהעניין, הרי שאני צריכה להצטרף אליו. החלטתי לעזור לו לחפש בית אבות עצמאים שימצא חן בעיניו, ובהתחלה יצאתי איתו לסיור בעיר שלנו, כי לבדוק את בתי האבות העצמאים שיש בעיר. האמת היא שלמרות כל הפחדים שלי, הופתעתי מאוד לטובה, וגיליתי שבית אבות עצמאים הוא מקום יחסית נחמד, מאוד מטופח, וראיתי אנשים שמחים ומלאי חיים שנהנים מהחברה אחד של השני. אבא שלי שתק מאוד לכל אורך הסיור בבתי האבות האלה, וכאשר חזרנו הביתה, הוא אמר לי שאולי כדאי שנחפש גם משהו רחוק יותר, ושאנחנו יכולים לעשות את זה בעזת האינטרנט.

בתי אבות עצמאיים באינטרנט

זה המקום לציין שאבא שלי, למרות שהוא בן שמונים, מאוד אוהב את כל מה ששייך לאינטרנט, ולכן הוא הציע לי לחפש בית אבות עצמאיים אונליין. הוא כמובן צדק, כי ככה הגענו לרשימה של עוד הרבה בתי אבות עצמאיים, גם בעיר שלנו וגם מחוצה לה. הוא הרגיש מאוד מרוצה ובחר בית אבות שנראה היה לו טוב, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת המיקום ומה שהוא עתיד לקבל שם. קבענו פגישה בבית האבות ליום המחרת, ואבא שלי אכן התלהב והחליט שהוא עובר לגור שם, כך שלי לא נותר אלא להתרגל לעובדה שאבא עבר דירה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה