שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

בריחת שתן


אמנון
 
 

אדם שסובל מבעיית בריחת שתן, עשוי למצוא שהוא סובל בכמה מישורים. לא רק שהוא מרגיש פגיעה בתפקוד, אלא הוא גם עשוי לחוש בושה, למצוא שהוא משנה את שגרת יומו כיוון שהוא מפחד לצאת מהבית לזמן ממושך, שהוא חושש מריח לוואי ורטיבות, שהוא ישן פחות טוב, שהוא חושש לשתות כשהוא מחוץ לבית וכדומה. על כן כה טוב להכיר בשתי עובדות פשוטות: הראשונה היא שאינכם לבד- אחד מכל שלושה אנשים מעל גיל 65 סובל מהתופעה, ושנית יש מה לעשות שאינו כרוך בטיפול פולשני. אם כן במה מדובר? המשיכו לקרוא!

פנייה לרופא

ראשית נציין שטוב להכיר את קטגוריית "דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים", קטגוריה שכוללת מגוון מוצרים איכותיים שיודעים לספוג את השתן ואף לכלוא את הריח- הן עבור גבר ואישה והן עבור מקרים קשים במיוחד של בריחת שתן. בנוסף נציין מספר טיפים עבור הרגלים נכונים, הרגלים שעשויים להקל את תסמיני הבעיה. ראשית מומלץ לפנות אל רופא ולשתף. לעיתים מקור הבעיה בתרופה לא מתאימה שנוטלים, לעיתים ניתן לקבל מרשם לתרופה ייעודית ובמקרים מסוימים מקבלים הפנייה לניתוח. כמו כן רופא יכול להמליץ על תרגול פשוט אותו ניתן לבצע בכול שעות היממה, תרגיל גופני שבקלות יכול לחזק את רצפת האגן ולפתור את הבעיה.

שינוי הרגלים

מלבד ייעוץ רפואי, יש מספר דברים נוספים אותם ניתן לעשות. כך למשל ניתן להימנע משתייה מרובה לפני יציאה מהבית, ניתן להימנע משתיית אלכוהול וקפאין, (אלמנטים משתנים), ניתן להימנע מסוגי מאכלים ספציפיים, ניתן ללכת לשירותים כפעמיים לפני השינה, ניתן להימנע משתייה לאחר השעה 6 בערב וניתן לשמור על הליכה תדירה לשירותים- גם אם באותו הרגע לא חשים בצורך.

גילוי

בנוסף לנ"ל, גם מומלץ למצוא אדם אותו ניתן לשתף במה שעוברים. רבים מהאנשים שסובלים מבעיית בריחת שתן מעידים שהוקל להם לאחר השיתוף, במיוחד אם מדובר על בני זוג שעצם המחשבה להסתיר בעיה שכזו גורמת למתחים מיותרים. כיוון שיש פתרון והוא פשוט ואף טבעי- אין צורך לחוש מבוכה. ברגע שמשתפים פתאום חשים הקלה, מבינים שהבעיה לא כזו מפחידה.

יציאה לעבודה

דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הכוללות פולימרים בעלי כושר ספיגה גבוה. מכאן שניתן לנהל שגרה- להגיע כרגיל ליום עבודה ממושך. כל שצריך זה למצוא את המוצר הנכון ולשם כך ניתן להיעזר בהכוונה שניתנת באתר ולהזמין ערכת ניסיון. יום נעים ויבש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה