שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

גם עבור איסוף דם טבורי כדאי לבצע השוואת מחירים


רינת בל

רינת בל - יועצת התפתחותית ומומחית לרפואת תינוקות

 
 

איסוף דם טבורי הוא מנהג רפואי חדש יחסית, בו החלו בקנה מידה נרחב רק במהלך העשור האחרון, לאחר הגילויים המרעישים על תאי הגזע וסגולותיהם המופלאות. כך, זוגות רבים המביאים כיום ילד לעולם בוחרים לאסוף ולשמר את הדם הטבורי (הדם הנאסף מחבל הטבור בעת הלידה), על מנת שלילד שלהם תהיה סוג של תעודת ביטוח מפני מחלות קשות מסוימות, עימן ניתן להתמודד בהצלחה באמצעות השימוש בתאי הגזע הנמצאים באותו דם טבורי.

מספר חברות פועלות כיום בישראל ומציעות שירותים של איסוף ושימור דם טבורי. כמו בכל תחום אחר במשק, גם בתחום זה קיימת תחרות בין החברות, המתחרות ביניהן על לקוחות בשוק ההולך וגדל משנה לשנה. מנקודת הבט של הצרכנים – אותם הורים המביאים ילד לעולם ומעוניינים בשירותי איסוף דם טבורי, משמעותה של אותה תחרות היא הזדמנות להשגת השירות המחיר אטרקטיבי יותר ויותר. הדם הטבורי נאסף ונשמר למשך עשרות רבות של שנים, ולכן מדובר בשירות אשר אינו זול כלל.

 

על מנת לקבל את העסקה הטובה ביותר ואת המחיר האטרקטיבי ביותר עבור שירותי איסוף ושימור הדם הטבורי של ילדכם למשך עשרות השנים הבאות, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות הפועלות כיום בשוק. כמו בכל תחום אחר בו מבצעים השוואת מחירים, גם בתחום הדם הטבורי הדרך היעילה והטובה ביותר לבצע את ההשוואה היא באמצעות האינטרנט כמובן. חיפוש קצר ומהיר של הביטוי "השוואת מחירים לאיסוף דם טבורי" או כל ביטוי דומה אחר מהתחום, יעלו בפניכם מיד את כל האפשרויות העומדות בפניכם כיום. אמנם מדובר בתחום צעיר יחסית, ולכן מספר החברות הפועלות בו ומציעות את שירותיהם אינו עצום, אך גם בין חברות אלו שוררת תחרות על כל לקוח ולקוח, מה שמעמיד את אותם הורים טריים בעמדת מיקוח וכוח.

כאמור, איסוף ושימור דם טבורי אינו שירות זול במיוחד, ספציפית מפני שמשלמים בעצם עבור אחסון ושימור הדם למשך עשרות שנים. לכן, ההחלטה ההגיונית ביותר שניתן לעשות היא לבצע לפחות השוואת מחירים ראשונית, אך חשוב לשים לב לפרטי העסקה ולאותיות הקטנות – מדובר בתחום חדש יחסית, לכן אין לקחת סיכונים ומומלץ לקרוא ולהיהפך לבקיאים עד כמה שניתן בתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה