שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 
מכשיר החייאה דפיברילטור הוא מכשיר ציוד רפואי שכולו הצלת חיים שאם רק נדע שהוא קיים ונשתמש בו במקרה הצורך, בוודאי נעלה סטטיסטית את מקרי הצלת החיים. מכשיר החייאה מורה למחיש הסיוע להעניק שוק חשמלי למטופל בצורה הנכונה, לצורך הצלתו.  
המשך קריאה
טכניקות הניתוחים האנדוסקופיים שהפכו בשימוש נרחב בשנות התשעים לתחומי ניתוח אחרים זמינות כעת לטיפול במצבי עמוד השדרה והצוואר. באמצעות מכשור מיוחד וסיב אופטי כעת יכולים נוירוכירורגים לבצע ניתוח זעיר פולשני.     
המשך קריאה
מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי הם תחום שמתפתח באופן מואץ בשנים האחרונות. ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בחקר הקנאביס הרפואי ונערכים בה כיום עשרות ניסויים קליניים בתחומים שונים, בהם קנאביס רפואי יכול לתת מזור. 
המשך קריאה
מאף סתום ועד ניתוח ליישור מחיצות האף. כל מה שרציתם לדעת על סינוסיטיס כאן במאמר אחד.
המשך קריאה
במאמר תהיה התייחסות למשמעות החברתית של שיער ואיך היא שימשה את האדם לתקשר עם הסביבה. בנוסף מוצגות דרכים בהן ניתן לפגוע בבריאות השיער וטיפים לשמירה על בריאות השיער.
המשך קריאה
No-Poo היא שיטה אלטרנטיבית לניקיון השיער. בנוסף לזאת, שיטה זו מקורה באידיאולוגיה חברתית לפיה השמפו עלול להזיק לבריאות הגוף ובנוסף לזאת פוגם בסביבה. ישנו מגוון רב של שיטות חלופיות לשמפו שחלקן מורכבות יותר ומורכבות פחות, אולם הבסיס שקיים בכולן הוא חומר חלופי לשמפו שאיתו ניתן לנקות את הקרקפת והשיער. לשיטה זו יתרונות וחסרונות והיא לא בהכרח מתאימה לכולם אולם היא שיטה ייחודית ומקורית שעמה אנחנו יכולים ללמוד על השיער שלנו.
המשך קריאה
שמעתם על ניתוח סינוסים המוכנה גם ניתוח סינוסיטיס, או שאתם זקוקים לאחד כזה ואתם מעט חוששים? המאמר הבא בשבילכם. במאמר זה נסקור את ניתוח הסינוסים, נבין מדעו הוא הכרחי במצבים מסוימים וגם נכיר את אופן ביצוע הניתוח. הצטרפו אלינו לקריאה.
המשך קריאה
חץ, חרדה ודיכאון בימים אילו זה בכלל לא מופרך ואפילו לגיטימי.  אנשים איבדו את תחושת הביטחון והיציבות הבריאותית, הכלכלית, החברתית.  משבר הקורונה העולמי אילץ אותנו להיפרד ממה שאנחנו מכירים "חיים רגילים": להתרחק מהקרובים לנו ביותר. להקפיד על היגיינה וחיטוי ללא הפסקה. לעבור לקניות מקוונות. להישאר עם הילדים בבית. כבני אדם, נולדנו עם כושר הסתגלות. אנחנו מסתגלים כל החיים: לגירושין, אובדן, ילד שעוזב את הבית, פרידה, נישואין. אז מה, שנסתגל גם עכשיו? קודם כל אנחנו כבר מסתגלים. אין לנו ברירה. משברים הם חלק מהחיים, באים וחולפים. גם המשבר הזה יסתיים יום אחד.  חשוב שנתן מקום לרגשות שלנו. אנחנו עצובים, חוששים, דואגים, לחוצים, מוטרדים, לא יודעים מה יהיה, מתי זה יסתיים והכל ישוב להיות כפי שהכרנו. לאמת את עצמנו את הרגשות שלנו זה עניין מאוד חשוב.  כל אחד מתמודד אחרת עם משבר. לכל אחד כושר הסתגלות משלו. אבל כל אחד, ולא משנה מאיזה רקע הוא מגיע, יכול בתקופה זו למצוא את עצמו מגלה שהמשבר הזה משפיע עליו, באופן כזה או אחר. אז מה עושים? הנה כמה המלצות מבוססות ראיות, שיכולות לשפר את ההתמודדות בתקופה זו.
המשך קריאה
ביטוח נסיעות לחו"ל -איך עושים את זה עם תינוק בבטן? לא קל לטוס בזמן הריון.הצורך לנווט במערכת רפואית במדינה לא מוכרת. בדיוק בשביל זה יש ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון.
המשך קריאה
בימים בהם בלתי אפשרי לצאת לרחוב ללא מסכה לפנים, כולנו נאלצים לאמץ לחיינו מספר מוצרי הגיינה לשמירה על בריאותנו, ובראשם נמצאת המסכה ההגיינית לפנים. כל זאת כמובן כחלק מההתמודות עם משבר הCOVID-19 הידוע גם כוירוס הקורונה. הופעת הנגיף הכתה בתדהמה את תושבי ישראל והעולם כולו. לפתע אנו נדרשים לשינוי הרגלים דרמטי. כיום מסכות הפנים הפכו למוצר מהמבוקשים ביותר בישראל, מה שנתן בתחילה רעיון ליצרנים וספקים בכל מקום לדרוש יותר כסף תמורתן, אך כיום המחירים מתייצבים וקווי ייצור פעילים בכל העולם על מנת לעמוד בביקוש הגבוה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 257 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה