שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הארכות שיער – להיראות מצוין


איציק דר
 
 

תחום הטיפוח והקוסמטיקה הוא תחום שלא נח אף פעם. אם בעבר הכרנו רק את האיפור הבסיסי וסידור השיער הבסיסי, הרי שהיום ניתן לאפר כל אחת ולגרום לה להיראות איך שהיא תרצה כמעט וכן לסדר שיער בכל צורה שהיא. כיום ישנן גם אפשרויות לאפר באופן קבוע או לעשות שינויים מרחיקי לכת בשיער מה שבעבר לא הכרנו, ואחד מהטיפולים הללו בתחום השיער הינו הארכות שיער. הארכות שיער הן לקיחה של שיער סינטטי או טבעי ממישהי אחרת ולהצמיד אותו למי שרוצה להאריך את שיערה.

מי צריך את זה?

הארכות שיער הן קודם כל לאלו שיש להן שיער אך הן רוצות שיער ארוך יותר ומוכנות לעשות את זה באופן מלאכותי גם אם צריך הארכות שיער קליפסים וכדומה.  לעיתים, כשיש אירוע כלשהו כמו חתונה לילד, בת מצווה וכדומה, ורוצים להיראות לערב אחד אחרת ניתן לעשות הארכות שיער גם אם הן לא אידיאליות לתקופות קצרות. ישנן אף כאלה שהשיער שלהן דליל ממגוון סיבות והן רוצות גם כן לעשות הארכות שיער בשביל להיראות טוב יותר.

מהו הטיפול ואיפה עושים אותו?

הארכות שיער הם לקיחה של שיער טבעי ממישהי אחרת, כשבדרך כלל קונים אותו, והלחמה שלו בשיטות שונות שליער הקיים. אשת מקצוע או איש מקצוע בעלי ניסיון יעשו את העבודה ככה שלא ייראה שום הבדל בין השיער המקורי למה שהתווסף. ולכן, הארכות שיער כדאי לעשות רק אצל מי שמומחה בתחום והדרך הטובה ביותר היא להתייעץ עם מישהי שכבר עשתה הארכות והיא יכולה להמליץ על מי שעשה לה, ובנוסף לראות תמונות של עבודות קודמות שנעשו, לבחון אותן ואם התוצאה נראית כעבודה מקצועית ללכת על זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה