שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2385
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הגנה מהשמש גם בתוך המבנה


goren assa
 
 

רבים נוטים לחשוב, כי בחורף, השמש לא מסוכנת, ולכן אין שום סיבה לנקוט באמצעי זהירות כלפיה. אך האמת היא, שבחורף, השמש מסוכנת בדיוק כמו בקיץ. אנחנו חיים במדינה שבה האקלים הוא ים תיכוני ושטוף בשמש. וגם בחורף, הקרינה כאן חזקה. השמש, שמספקת לנו את מקור האור והחום, כוללת בתוכה קרינות מסוגי ה- UVAוUVB -, שחשיפה אליהן יכולה לגרום לנזקים רבים, גם בהקשר של קמטים ואדמומיות, אבל גם גרוע מכך, במקרים מסוימים, לסרטן העור.

כיצד מתגוננים מול השמש?

אז ראשית, אנחנו מדברים על מודעות. קודם כל צריכה להיות ההבנה והמודעות שבכל עונה השמש מזיקה. ולא רק בקיץ, ושנית, חשוב להקפיד על הכללים הרבים בעת החשיפה לשמש, כמו לבישת כובע עם מצחייה רחבה, הקפדה על שתיית מים מרובה, מריחה של קרם הגנה, וכמובן חשיפה מבוקרת ומפוקחת, בשעות שבהן אין עדיין עומס חום.

ההתגוננות מול השמש כשנמצאים בחוץ, היא ידועה. אבל מה קורה בבית שלנו? מסתבר, שגם כאשר אנחנו נמצאים בבית, אנחנו חשופים לקרינה של השמש. מפתיע, לא? הקרניים לא פוסחות על חלונות הבית, ושולחות את הקרינה בכל כוחה אלינו. אז מה עושים? איך מתגוננים מול השמש גם כאשר אנחנו נמצאים בבית? התשובה היא, שאותה רבים כבר יודעים היום, היא השימוש במגן שמש.

מגן שמש - לסינון קרינה מזיקה של השמש

מגן שמש הפך לאחרונה לאחד הטרנדים הבולטים ביותר, גם בקרב בעלי בתים פרטיים, וגם בקרב בעלי עסקים שברשותם משרדים. הסיבה לכך היא כי פשוט מגן השמש מצליח למנוע את מעבר הקרינה המזיקה של השמש בלא פחות מאשר, 99%! מדובר על נתון מדהים! בטכנולוגיה מיוחדת מגן השמש מצליח לעשות זאת, ובכך הוא מספק עבורנו מספר דברים.

קודם כל, מגן השמש חוסך עבורנו כסף בהוצאות החשמל. והרבה. אם נהיה רגע כנים, מי מאיתנו לא רוצה לחסוך בחשמל? ברגע שאנחנו מתקינים מגן שמש על החלונות, אנחנו אוטומטית משתמשים פחות במערכות המיזוג, וכתוצאה מכך חוסכים באופן משמעותי בעלויות. בנוסף, מגן השמש יכול להגיע במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, וכך יכול להתאים לטעם האישי של כל אחד.

בנוסף כמובן שאנו מקבלים הגנה משמעותית מהקרינה המזיקה ושומרים על בריאותנו

יתרון נוסף ומשמעותי הוא, שחלק מציפויי מגן השמש יעילים גם עבור הדף ורסיסים. במדינה כמו שלנו, שבה שום דבר אינו בטוח, והיא מרובה באירועי חירום, מגן שמש יכול לשמש עבורנו מענה בדיוק עבור זה. בכך, הוא יכול לספק לנו תחושה בטוחה ורגועה. אז אם עד עכשיו התלבטתם אם כדאי לרכוש את מגן השמש או לא, עכשיו כבר אין מה להתלבט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה