שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הזמנת טכנאי עד הבית של שטראוס מים


אמנון
 
 

 

מי השתייה בישראל הם מים המוכנים לשתייה וניתנים לשימוש בכל שלב ישירות מן הברז. למרות שהמים בישראל טובים לשתייה, הם מכילים כמויות גדולות של מזהמים, שאריות מתכות ושאר חומרים שנחשבים לא בריאים לטווח הרחוק והקרב. לרשות משפחות המעוניינות במי שתייה עומדות אפשרויות רבות כמו שתייה של מים מינרליים בבקבוקים, הרתחת מים, שימוש במסננים בברזים, שימוש במתקן ידני לסינון מים או התקנת בר מים איכותי המזרים מים נקיים ומסוננים בכל שלב של היום.

מהו בר מים?

בר מים הוא מתקן המסנן מים בטכנולוגיות מתקדמות כמו טכנולוגיות אולטרה סגול או טכנולוגיות סינון פחם ומאפשר זרימה של מים מסוננים בכל שלב של היום. בר המים של שטראוס מים למשל הוא מתקן המתאים לשימוש ביתי או שימוש משרדי ומגיע בכמה דגמים המתאימים לצרכים של המשתמשים. בר המים של שטראוס מים מאפשר זרימה מים מסוננים בטמפרטורות שונות הן לשתייה קרה והן לשתייה חמה ומעניק למשפחה או למשרד מים נקיים בכל שלב.

שירותי תיקונים ותחזוקה

כחלק מן השירות שחברת שטראוס מים מעניקה ללקוחותיה, שירות הזמנת טכנאי עד הבית של שטראוס מים הוא השירות המתקדם ביותר המאפשר הזמנת טכנאי שירות ותיקונים מכל מקום בכל שעה באמצעות מערכת ממוחשבת על האינטרנט. המערכת מאפשרת הזמנת טכנאי בקלות ובפשטות בכמה צעדים קצרים. הזמנת טכנאי עד הבית של שטראוס מים באמצעות מערכת שטראוס מים היא ללא המתנה וללא צורך בהרשמה מוקדמת.

איך זה עובד?

מערכת הזמנת טכנאי של שטראוס מים היא מערכת בשלבים המאפשרת הזמנת שירות או קבלת פתרונות מוצעים. בשלב הראשון יש לבחור את בר המים הנמצא בבית או במשרד, בשלב השני לתאר את התקלה שבה נתקלתם, השלב השלישי הוא השלב בו המערכת מציעה פתרונות אפשריים לתיקון עצמאי, לעתים קרובות, התקלה היא תקלה ידועה הניתנת לתיקון באופן עצמאי ולכן על ידי המערכת ניתן לקבל פתרונות מוצעים. השלב האחרון הוא השלב בו ניתן להזמין שירות טכנאי עד הבית באמצעות המערכת הממוחשבת ולתאם את התאריך והשעה מול הטכנאי.

כל היתרונות במקום אחד

חברת שטראוס מים מבינה את החשיבות של בר מים תקין ועובד. בר מים מעניק אפשרות לשתות מים טובים לשתייה בכל שלב של היום ולכן משפחות עם ילדים קטנים או תינוקות מוצאים עצמם תלויים במים המסוננים המהווים מקור עיקרי בתזונת התינוק. קלקול או תקלה של הבר המונעת ממנו להוציא את המים המסוננים בכל שלב יכולה לשבש לחלוטין את שגרת היום ולכן החשיבות של הזמנת שירות טכנאי מהא וללא המתנה היא גבוהה במיוחד.

מערכת הזמנת הטכנאי מאפשרת לקבל את הפתרונות הטובים ביותר בכל שלב של היום ומעניקה למשפחות שברשותן בר מים את השירות המהיר ביותר והיעיל ביותר. בין אם הצורך הוא בתיקון תקלה קטנה או השירות תחזוקה של המערכת, הזמנת השירות באמצעות המערכת הממוחשבת מאפשרת חיסכון רב בזמני ההמתנה, חיסכון במאמץ ובעיקר הזמנה מהירה ויעילה של טכנאי במגיע עד הבית בתיאום אישי ויעיל. המערכת הזמינה דרך האינטרנט היא המערכת היחידה שנותנת את השירות המתאים בזמן הנכון. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה