שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הזרקות בוטוקס


ubebig@gma
 
 

אחת השיטות היעילות והקלות ביותר לטשטוש קמטים במקומות שונים בפנים ובגוף היא באמצעות הזרקות בוטוקס. הבוטוקס מופק מחיידק הבוטוליניום טוקסין הרעיל. במינון חלש, גורם החומר להקטנת פעילות יתר של השרירים, ועקב פעולתו זו מתעכבת היווצרות הקמטים, והעור נעשה חלק במקומות הטיפול. נשים רבות שואפות להיראות במיטבן כל העת, והם רוצות להעלים קמטים תחת לעיניים, סביב השפתיים, במצח ובעוד מקומות בפנים ובצוואר.

יתרונות של ההזרקות

יש מספר יתרונות ברורים לטיפול באמצעות הזרקות בוטוקס, והראשון בהם הוא: משך הטיפול שאורך כ -  5 דקות בלבד ונעשה לאחר אלחוש מקומי. הרופא מזריק את החומר לנקודה הנדרשת, ולאחר מכן המטופל משוחרר. התוצאה נראית כעבור כחמישה ימים בלבד ותוצאותיה ניכרות למספר חודשים. לאחר מספר חודשים יש צורך בהליך נוסף, אולם, לאורך זמן ההשפעה היא מצטברת, וכל טיפול נוסף נעשה לאחר פרק זמן ממושך יותר. רופאים פלסטיקאים מומחים בטיפולים אלו ובניתוחים קוסמטיים אחרים.

הזרקות לאזורים שונים

הזרקות בוטוקס נעשות לקמטים במצח, בדרך כלל, בין אפרכסת לאפרכסת. במידה ורוצים להרים גבות אזי מזריקים במרכז המצח. הזרקה בין הגבות מיישרת את קמטי הזעף, הזרקות בין העיניים מטשטשות את הקמטים ליד העיניים. הזרקות באזור הצוואר מטשטשת קמטים אורכיים שנוצרים עקב פעילות יתר של הצוואר. הזרקות באזור בית השחי תצמצם את ההזעה המוגברת שיוצרות בלוטות הזיעה. כמו כן, טיפול באמצעות בוטוקס מסייע להפחתת התכווצויות לא רצויות של העיניים והפנים.

בחירת רופא מקצועי להזרקות בוטוקס

יש מקרים, בהם סובל האדם משיתוק עצב הפנים שגורם לפה עקום. הזרקות בוטוקס יכולות לעזור גם במקרים אלו ולהחליש את פעילות עצב הפנים. מומלץ לכל מי שמבקש לבצע הזרקות בוטוקס לחפש ולמצוא רופא שמתמחה בנושאים אלו. מומלץ להגיע אליו ולקבל מידע מקיף על הבעיות ועל הטיפול שניתן. צריך לקחת בחשבון שהטיפול נעשה לטווח ארוך וממושך, ויהיה צורך בקשר ארוך טווח עימו. הזרקות בוטוקס משמעותיות רבות לכל אלו שמבקשים אותן בגלל הרצון במראה צעיר ואסתטי. אנשים מופיעים במקומות ציבוריים ובאירועים שונים והם רוצים להיראות במיטבם. רופא מקצועי יבצע את העבודה לשביעות רצון הלקוחות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה