שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הזרקת בוטוקוס- טרנד עולמי לטיפול בקמטים


ubebig@gma
 
 

טרנד לעידון הקמטים

 

הזרקת בוטוקס מזמן הפכה לטרנד אגדי לעידון הקמטים. תרופת הפלא, חשוב לציין, מאושרת על ידי משרד הבריאות והfda . מדובר בקוסמטיקה מופלאה וכירורגית שמיליוני אנשים ונשים עוברים מדי שנה. אם אפשר לשמור על מראה צעיר, אז מדוע לא ללכת אחרי העדר?  הבוטוקס מחליש את השרירים המוזרקים ולא משפיע על עצבי תחושה כך שאל לכם לחשוש מאיבוד התחושה בפנים. כשהשפעת הבוטוקס תחלוף, מצב הפנים שלכם יחזור למצבו הקודם ולא יורע להם, חלילה.

 

הטכניקה להיראות צעירים יותר

כמו כן אל לכם לחשוש מנפילת פנים עקב שרירים מוחלשים. תפקיד הבוטוקס הוא לעדן את הקמטים בלבד. מי שמיועד לטיפול הוא כל אדם שלא אוהב את קמטיו ולא מרגיש צורך להתיידד עמם ובצדק, כמובן! אם יש טכניקות להיראות צעירים יותר, מדוע לא לבחור בהן? המטופלים האידיאליים הם אנשים בני 65-18  שהקמטים משפיעים על דימויים העצמי.

 

התוויה רשמית לבוטוקס

רשמית הזרקת בוטוקס נועדה לטיפול קמטים הקיימים בין הגבות, אך נמצא כי הבוטוקס יעיל גם בקמטים באזורי העיניים והמצח. עם זאת חשוב לציין כי עליכם להיות ערים להתוויה שהבוטוקס חל לגביה רשמית. מי שחושש לאבד קמטי הבעה, יכול להירגע מיד. הבוטוקס מחליש שרירים שגורמים לקמטים. אמנם לא תוכלו לעשות מבט כעסני אם תזריקו בוטוקס בין הגבות, אך בהחלט תוכלו להביע הבעות פנים שגרתיות ואחרות.

מומחה כירורגי יאתר פתרון לכל מטופל

לטיפול מדויק ומקצועי פנו רק למומחה כירורגי. ד"ר בר בהחלט עונה על הקריטריונים כרופא מועדף בשל הניסיון, הוותק, המקצועיות, היכולת המרשימה להתאים כל פתרון לכל מטופל ומטופלת. אם מדובר בקמטים עמוקים יותר ולא מקומיים יצטרך הרופא המטפל לחשוב על שילוב טיפולים אחרים כמו ניתוח מתיחת פנים. חשוב להדגיש שהטכנולוגיה מתקדמת ולכן היא מאפשרת פינוקי טיפול שלפני שנים לא היו בארסנל הרפואי.

טיפול בוטוקס אינו תחליף לטיפול בעור הפנים

שימו לב כי הטיפול בבוטוקס אינו תחליף לטיפול בעור הפנים. הימנעו מחשיפה לשמש, מעישון סיגריות וזה רק חלק מטיפולי העור הנחוצים. הזמן הטוב לטיפול בוטוקס הוא עם הופעת הקמט הראשון שמפריע לכם במראכם. הזרקת בוטוקס היא הזרקה עדינה שמשפיעה אמנם על המראה שלכם, אך אנשים לא יבינו מה גרם לשינוי. וזו כל התורה על רגל אחת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה