שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

החלקת שיער ביתית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

שיער חלק הוא חלומן ומטרתן של הרבה בנות בכל רחבי העולם, נשים רבות בעלות שיער גלי או מתולתל משתוקקות שיהיה להן שיער חלק ואוורירי ומחפשות פיתרון לשיערן כדי שיהפוך אותו לחלק ככל שניתן. עם התקדמות הטכנולוגיה יש אפשרות להגיע למטרה זו, כיום יש החלקות שיער כימיות לתקופת זמן ארוכה שנעשות אצל ספרים מקצועיים, אך יש גם אפשרות לעשות החלקת שיער ביתית.

החלקת שיער ביתית – אז והיום

בעבר כשלא היו מכשירי חשמל  שיכלו לעזור לנשים שרצו לעשות החלקת שיער ביתית הן היו עושות "אבו עגילה", מתיחת השערות סביב ראשן או סביבי רול מיוחד והיו כאלה שהיו מגהצות אם שערן. כיום, בעידן המודרני, יש נשים שרוצות לעשות החלקת שיער ומעדיפות לעשות זאת אצל ספר מקצועי ויש כאלה המעדיפות לעשות החלקת שיער ביתית באופן עצמאי. גם החלקת שיער ביתית יוצרת מראה חדש לאישה. יש מספר דרכים לבצע החלקת שיער ביתית, אפשר להיעזר במחליק שיער, בעזרת מכשיר חשמלי זה החלקת השיער קלה ונוחה, לא לוקחת זמן רב ונשארת מספר שעות עד יומיים בהתאם לחשיפה ללחות, מים, סוג השיער וכו'. אפשר לעשות החלקת שיער ביתית גם בעזרת מייבש שיער ביתי המוציא אוויר חם, בעזרת מסרק וזרם האוויר החם הנפלט ממייבש השיער הנקרא גם פן, ניתן להחליק את השיער.

החלקות שיער – שיטות שונות

הרבה פעמים נשים עומדות מול המראה ואומרות לעצמן שהיו רוצות שיער חלק. כיום הן כבר לא צריכות לחלום על שיער חלק, הן פשוט יכולות להגשים את רצונן. בעקבות פיתוחן של טכנולוגיות ושיטות שונות של החלקות שיער, כל מי שמעוניינות לבצע החלקות שיער, תוכלנה לבחורה מהמגוון הרחב של שיטות החלקות שיער. כל אישה עם כל סוג שיער ובכל גוון, תוכל למצוא את השיטה המתאימה לה לביצוע החלקת שיער. נושא החלקות שיער כל הזמן מתפתח ותופס תאוצה, כיום קיימים סוגים שונים של החלקות שיער, לכל סוג של החלקה יש חסרונות ויתרונות, ומעצבי השיער המקצועיים והמנוסים, בקיאים ומעודכנים בנושא. על מנת להתאים לכל אישה את סוג ההחלקה המתאים לה, הספר צריך לזהות את מבנה השערה, ולדעת להמליץ לכל לקוחה את סוג ההחלקה המתאים לאישיותה ולמבנה השיער שלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה