שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הלוקס ולגוס בגיל ההתבגרות


מוצרי טבע
 
 

בנות רבות מתביישות לומר שיש הלוקס ולגוס ברגל. למה דווקא בנות ולא בנים? הסיבה הפשוטה היא שמרבית מהאוכלוסיה הסובלת מדורבן בכף הרגל הן בדווקא בנות.

 

נעליים צרות ולא נוחות, עקבים ועוד יכולים לגרום לכך שיוצר ברגלכם הלוקס ולגוס וכמו כן דורבן בכף הרגל.

הלוקס ולגוס היא תופעה המבטאת בעיוות רציני ברגל. הבוהן בולטת החוצה ואף דוחפת את שאר האצבעות. דבר זה גורם עיוות ברגל. העיוות נראה מולד אך לא כן.

 

תופעת הלוקס ולגוס יכולה לגרום לירידה עצומה בביטחון העצמי וזאת למה?

כמובן ששום בחורה או ילדה לא תשמח להראות את העיוות הנוראי שיש לה ברגל מחמת הלוקס ולגוס.

בושה גדולה אופפת את האנשים הסובלים מהלוקס ולגוס ובפרט בנות בגיל ההתבגרות. אותם אנשים בנים או בנות לא ירצו ללכת עם נעליים פתוחות סנדלים כפכפים וכו'.

 

ההורים מה תפקידם?

 

תפקידם של ההורים הוא לדאוג לילדים שלהם. גם לדאוג להעלות את הביטחון העצמי שלהם בחזרה וגם לטפל בבעיה של הלוקס ולגוס.

זה כולל קנייה חדשה של נעליים חדשות לילדים וכמו כן לוודא שהילדים אכן נועלים נעליים נוחות ולא לוחצות.  כמובן שאם צריך יש לקחת את הילדים לטיפולים בתופעת הלוקס ולגוס. הטיפולים האפשריים לילדים הם:

 

דבר ראשון על מנת למגר או לפחות לא להחריף את תופעת הלוקס ולגוס יש ללכת אך ורק עם נעליים נוחות, רחבות ולא לחצות. עיסוי עמוק או במילים אחרות מסאג'. הרבה אנשים לא יתנגדו שיעשו להם עיסוי בכף הרגל. העיסוי יכול להועיל והרבה מכיוון שהוא מוריד נפיחות ויכול לעצור בתיקון העיוות. שימוש בקרמים- קרמים טיפוליים יכולים להועיל ולעזור לתקן את העיוות החמור של הלוקס ולגוס. ניתוח- כמובן שאף אחד לא רוצה להגיע למצב של ניתוח. ניתוח זה האופציה הכי מפחידה מבין כל האופציות האחרות. ניתוח כרוח בתהליך החלמה של בין חודשיים לבין ארבעה חודשים. עצם האפשרות לניתוח, מפחידה יותר ומאיימת יותר. ניתוח כולל אשפוז, חתך, ניסור העצם שבולטת ולרוב אנשים מפחדים להגיע למצב זה.

 

לסיכום: אם ילדכם סובלים מתופעת הלוקס ולגוס ראוי ורצוי שתיקחו פיקוד על חייהם כהורים. תחליפו להם את הנעליים המכאיבות והלא נוחות לנעליים נוחות יותר ורחבות יותר. קבעו להם תור לפיזוטרפיה או למסאז. ועשו להם עסוי עמוק בעזרת קרמים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה