שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הלוקס ולגוס עיוות שאפשר למנוע בקלות!


מוצרי טבע
 
 

 

 

הלוקס ולגוס זהי תופעה מאד לא נעימה המתבטאת כעיוות מסויים בכף הרגליים. תופעה זו של הלוקס ולגוס מאפיינת בעיקר נשים למרות שגברים רבים סובלים גם כן מתופעה זו. לאותן נשים בדרך כלל אותו מאפיין והוא נעילת נעליים לא נוחות ולא נעימות לכף  הרגל.  

התופעה הזו מתאפיינת בכאבים מסויימים בבוהן הרגל ואילו הבוהן דוחפת את שאר האצבעות כלפי חוץ. חוץ מהכאבים הלא נעימים כלל וכלל נוצר עיוות מסויים ברגל.  אצל הרבה מאד הנשים נוצרת עצם כלשהי שבולטת החוצה.

הרבה אנשים מאד מתביישים מעיוות הזה מכיוון שהוא לא אסטטי בכלל. נשים רבות מתביישות ללכת עם סנדלים מכיוון שהן יודעות שהרגליים שלהם יהפכו להיות שיחת היום.

מהן דרכי הטיפול בתופעה זו של הלוקס ולגוס?

כמובן שיש דרכים להפטר מתופעה זו אך ראוי לציין שעדיף להמנע מכך. כדבר ראשון עדיף כמובן לנעול נעליים נוחות, רחבות ולא צרות. על העקב עדיף לוותר ולהתמקד ככל שניתן בנוחות ובנינוחות.

דבר שני ישנה דרך נוספת והיא לעשות פיזותראפיה, עיסוי לכף הרגל היכולה לתקן את התופעה הזו. כמובן שעדיף למרוח משחות מסויימות שיכולות להועיל לדבר זה.

להרבה אנשים לא ממש עוזרים כל הטיפולים הללו והם לבסוף נצרכים לעשות ניתוח. הניתוח הוא לא אמור להיות מפחיד ומסוכן אם עח הרבה מאד אנשים מפחדים מאד מעצם העניין לעשות ניתוח. כמובן שזמן ההחלמה מניתוח הוא זמן עארוך יחסית כארבעה חודשים בערך. חשוב להדגיש שאם לא דואגים לנעול נעליים נוחות ורחבות אלא נועלים נעלים צרות אז תופעה זו יכולה לחזור וכמובן זה חבל מאד.

חוץ מהשם המסובך הזה הלוקס ולגוס אל תסתבכו עם הטיפול בתופעה זה לא מומלץ כלל וכלל. עדיף לכתחילה למנוע את כל התופעות הללו של הכאבים וכמובן לא להגיע חס ושלום למצב של ניתוח.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה