שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער בלייזר לקראת הקיץ – הכינו גופכם לקיץ


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

הסרת שיער בלייזר נפוצה מאוד בשנים האחרונות אצל גברים ונשים כאחד. כולנו חפצים בגוף חלק ויפה שנוכל להשוויץ בו בגאווה ברגע שיגיע הקיץ והמעילים ייכנסו בחזרה לארון יחד עם החולצות והמכנסיים הארוכים של החורף. אנחנו יודעים שבארץ שלנו אין ממש ארבע עונות אלא יותר משהו כמו קיץ ועוד שלוש עונות שלא בדיוק ברור מהן... עכשיו אנחנו בסופה של העונה שמזכירה חורף, ומה שברור זה שעוד לפני שנספיק למצמץ כבר יהיה כאן הקיץ במלוא הדרו.

התקופה של עכשיו, שבה עדיין קר ואנחנו הולכים עם בגדים ארוכים, ואין שמש שקופחת על ראשינו, היא התקופה הטובה ביותר להכין את גופנו לקיץ, ובין היתר לחשוב על הסרת שיער בלייזר. הפעולה של הסרת שיער בלייזר היא פעולה שבה קרן לייזר אשר יוצאת מן המכשיר שורפת את זקיק השערה ובכך למעשה מחלישה אותו ומונעת צמיחה של השערה.

שלושה דברים שקשורים לקיץ, או להיעדרו, גורמים לתקופה של עכשיו להיות תקופה אופטימאלית להסרת שיער בלייזר:

1. שיזוף וכהות העור: מה שגורם לזקיק השערה להינזק ולעור לא הוא המלנין – החומר של הצבע (צבען). בדרך כלל השערה כהה יותר מן העור ולכן קרן הלייזר פוגעת בזקיק ולא בעור (לכן לבעלי עור כהה מאוד או לבעלי שיער בהיר מאוד הסרת שיער בלייזר פחות מומלצת ואפילו יכולה להיות מסוכנת אם היא נעשית בידיים לא מיומנות ומקצועיות). בקיץ, מטבע הדברים, העור שלנו שזוף וכהה יותר. זה מגביר את הסיכוי לכוויות עקב הטיפול להסרת שיער בלייזר ומקטין את האפקטיביות שלו.

2. זמן: אנחנו רוצים להספיק להיות חלקים לפני הקיץ כדי שנוכל לפתוח את עונת הרחצה כמו שצריך. הסרת שיער בלייזר אורכת בין 5-12 טיפולים ויש להמתין בין הטיפולים זמן כלשהו. לכן כדאי להתחיל עם הסרת השיער הרבה זמן לפני התקופה שבה נרצה להיות חלקים.

3. קרינה: אחרי הסרת שיער בלייזר ישנה תקופה של כמה שבועות בהם לא מומלץ להיחשף לקרינה ולשמש חזקה. לכן מומלץ ביותר לבצע ולסיים את טיפולי הסרת השיער בלייזר לפני שהקיץ הגדול מתחיל, כדי לתת לגוף ולעור הזדמנות להתאושש לפני שהוו נחשף לקרינה רבה.

כמובן שיש לבדוק את המכון בו אנחנו עומדים לבצע הסרת שיער בלייזר, לא להתבייש לשאול שאלות, לבדוק לעומק לגבי הניסיון, המקצועיות, האמינות – לנסות לדבר עם כמה שיותר אנשים (שאתם מכירים) שעברו את אותו טיפול במכון. בהצלחה!
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה