שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער בשעווה- ההתערבות


חן סלמה
 
 

 

יש לציין כי תמיד ביצעו התאומים את הגזרות אשר גזרו זה על זה. נדב קבע לטומי תור לרגליים, כך סוכם מכיוון שלא היו לו עוד שיערות ביתר הגוף . טומי דאג. הוא שאל שתי חברות מהכיתה האם זה כואב. הן צחקו ואמרו שזה לא נעים אבל מאוד שווה כי אחר כך הרגליים חלקות הרבה זמן. טומי אמר שממש לא מעניין אותו רגליים חלקות.

הסרת שיער בשעווה- משוגעים שכמוכם.

יום הטיפול הגיע. נדב המבסוט הגיע לתור שנקבע אצל קוסמטיקאית בהוד השרון, ממש בשכונה שלהם. הקוסמטיקאית הביטה בנדב ושאלה אותו אם הוא ממתין לטיפול. נדב הסביר לה שקבע לאחיו טומי טיפול. בדיוק בשעה שלוש הגיע טומי רועד והיסטרי כפי שלא נראה זמן רב. " אתה לא קצת צעיר לשעווה?" שאלה הקוסמטיקאית והמשיכה: "בדרך כלל מגיעים אלי בחורים אחרי הצבא ולא בגיל שלך, גם אינך שעיר בכלל". טומי הסביר לה שזוהי התערבות. "טוב", אמרה הקוסמטיקאית. נדב נשאר לחכות בחוץ, המצלמה בידיו, מוכן ומזומן לצילום רגליו החלקות  של אחיו. לאחר זמן קצר, יצא טומי והראה לו את רגליו שהיו חלקות לגמרי. טומי אמר שזה לא כאב ונדב התבאס. הוא רצה שיהיה מצחיק וזה לא היה יותר מידי מבדר.

כשמישהי מקצועית- כולם באים.

בנות הכיתה של התאומים התלהבו מאוד מרגליו החלקלקות של נדב והחליטו לבוא אף הן לקבל טיפולים אצל הקוסמטיקאית. "את עושה גם עיצוב גבות?" שאלה אסתי היפה. "וודאי" ענתה הקוסמטיקאית והמשיכה: "אני אתאים לך בדיוק את צורת הגבות שתדגיש את העיניים החומות והיפות שלך". כאשר יצאה אסתי מהקוסמטיקאית הייתה יפיפייה באופן יוצא דופן. עוד ועוד בנות מהשכבה הגיעו וביקשו טיפולים. האימהות שלהן וכמה מאחיהן הגדולים של הבנות הגיעו אף הם אל הקוסמטיקאית. היא טיפלה בכל אחד בצורה מקצועית. כולם יצאו מרוצים ומחויכים. היחיד אשר התבאס מכל הפרשה היה נדב, הוא לא חשב שההתערבות תהיה כל כך לא מצחיקה. הוא קיווה להבריק יותר בפעם הבאה.

הקוסמטיקאית הטובה המשיכה בעבודה השוטפת, עוד ועוד לקוחות הגיעו וביקשו הסרת שיער בשעווה, טיפולי פנים, עיצובי גבות, הורדת שפם, פדיקור, מניקור ועוד. היא היה פותחת את המקום בבוקר וסוגרת בשמונה בערב. למרות העבודה הרבה היא עשתה משהו שאהבה, היא עזרה לאנשים להיות ולהרגיש יותר יפים ומטופחים, לכן הייתה מאושרת ומלאת תחושת סיפוק.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה