שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער וטיפוח הגוף


Alex Borod
 
 

 

כאשר אנו ניגשים לברר פרטים לגבי הסרת שיער בלייזר חשוב שנבין איך הכל הגיח מכשיר הלייזר המפורסם בו אנו משתמשים כיום בתור מסיר שיער "לצמיתות". מכשיר הלייזר יועד בראשית דרכו למטרת הסרת ורידים בולטים ברגליים אשר הפריעו לנשים מבחינה אסטטית. לאחר כמה טיפולים שמו לב הרופאים שמקומות בהם העבירו את מכשיר הלייזר הופסקה צמיחת השיער. מכשיר הלייזר שאנו מכירים כיום שודרג ויצא לעולם כמכשיר הסרת שיער רק ב1997, אז הוא הפך את פני עולם האסטטיקה והיופי, מעתה והלאה אנשים יכולים להיפטר משיער מיותר לצמיתות ב80%. למרות בכל מרפאות האסטטיקה מבטיחות הסרת שיער לצמיתות זהו מושג אינו נכון להשתמש בו. לעולם אין תוצאה של 100% גם לא עם מכשירי הסרת השיער בשוק. תהליך הסרת השיער בלייזר כרוך בסדרה של טיפולים בדר"כ בין 8-10 טיפולים מקומיים על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית של הסרת שיער. למרות שטיפולי הסרת שיער בלייזר שודרגו עם השנים, לא הצליחו עדיין לייצר מכשיר לייזר שטיפול בו לא יהיה כואב , אך רמת הכאב משתנה בין מכשיר למכשיר.


מספר המכשירים בהם מבטיחים לנו הסרת שיער לצמיתות הוא רחב, החל מהסרת שיער בלייזר במכון אסטטיקה ועד להסרת שיער ביתית. כאן אני אציג את שלושת השיטות היותר מקובלות בשוק: הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא והסרת שיער בשיטת IPL וההבדלים בניהם. הסרת שיער באמצעות מכשיר האינפרא מתבצעת ע"י כל קוסמטיקאית ממוצעת לעומת מכשיר הלייזר הידוע שהותר לשימוש רופאים בלבד במרפאות אסטטיקה מורשות. כיום בשוק קיימת גם שיטת הסרת השיער IPL, הסרת שיער בשיטה זאת נחשבת כיום למתקדמת וליעילה ביותר והיא פועלת ע"י פעימות אור אינטנסיביות הנקראות INTENSE PULSE LIGHT. מלבד זאת הסרת שיער באמצעות IPL יותר נעימה לשימוש ומתאימה גם לעור כהה כך שניתן בפעם הראשונה להסיר שיער גם לאנשים בעלי עור כהה מה שמכשיר הלייזר אינו מאפשר. עם השנים מכוני היופי והאסטטיקה הצליחו למשוך אלפי נשים להסיר שיער אך גם גברים, יותר ויותר גברים לוקחים חלק במודעות ליופי ולהסרת שיער. מכשיר הלייזר מחדיר קרן אור ממוקדת המוליכה חום גבוה המגיע לשורש השערה ושורף אותה כליל ע"י כך שהוא מזהה את השערה הנמצאת בתוך זקיקי השערה כאשר הוא "רואה נקודות שחורות" על קרע העור הלבן, לכן טיפול לייזר אינו אפקטיבי על נשים/גברים כהים.


רצוי להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר כשאר מדובר בילדים רק לאחר שהגוף מתייצב מבחינה הורמונאלית גיל 18+ וזאת משום שגדילת שיער תלויה בהורמונים ולא יהיה ניתן לקבל תוצאות אפקטיביות כאשר מתבצעים שינויים הורמונאליים מלבד זאת טיפולי הסרת השיער אינם מפחידים כלל ואינם פולשניים לכן הם מתאימים לכולם. אל תשכחו שלמרות שהסרת שיער בלייזר אל מבטיחה 100% הסרת שיער אך יותר קל להתמודד עם כמות מופחתת של שיער ולהרגיש בנוח, אז לפני שאתם מתחילים את הטיפולים תלכו לכמה מרפאות אסטטיקה לקבל פגישות יעוץ, הן חינם ותמיד תוכלו להשוות ולקבל מידע והתרשמות מן המרפאה עצמה והיחס. ניתן להתחיל את טיפולי הלייזר בכמה מקומות בו בזמן וניתן לרכוש משחות אל-חוש על מנת להקל על הכאבים. משך כל טיפול משתנה בהתאם לגודל האיזור ממנו אנו מסירים את השיער ובסף הכאב של כל בן אדם אך אל תדאגו בסופו של דבר אתם תצאו עם חיוך על הפנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה