שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער לנשים לאחר לידה


oren levi
 
 

 

נשים רבות לאחר לידתם חוות שינוי הורמונאלי משמעותי אשר משפיע על גופם בדרכים שונות. אחד הביטויים השכיחים לשינוי הורמונאלי במהלך ולאחר תקופת הריון הינו גדילה מוגברת של שיער הגוף. חשוב לציין כי ביצוע טיפולי הסרת שיער( מתקדמים ) לנשים במהלך תקופת ההיריון הינו דבר לא מומלץ ואף אסור, יחד עם זאת טיפול להסרת שיער בלייזר לאחר הלידה מותר ואף נפוץ ביותר.

 מהן השיטות הקיימות להסרת שיער ?

קיימות שיטות רבות בהם ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר, חלקן פשוטות וחלקן מתקדמות יותר :

§         גילוח באמצעות סכין - אפשרות זמינה ויחסית פשוטה. עלולה ליצור גירוי ואדמומיות לאחר הגילוח, כמו כן יש להיזהר בשימוש על מקומות רגישים. ככלל, אין בעיה להשתמש בגילוח בעת מהלך ההיריון.

§         הסרת שיער באמצעות שעווה– הליך יעיל יותר מגילוח ( זמן עור חלק ארוך יותר מטיפול לטיפול ) אך עם זאת כואב יותר. פחות מומלץ לנשים בהריון עקב שימוש וחימום של חומרים כימיים בעת השימוש.

§         שימוש במכונות ומכשירי גילוח- קיימים מכשירי גילוח רגילים וחשמליים בעלי אופי שימוש נוח ויעיל יחסית. פחות מומלץ בשימוש על אזורים עדינים. כמו כן מומלץ לשים לב להוראות היצרן בעת שימוש במכשירים

§         אפילציה- טיפול מתקדמים יותר הנעשה בדרך כלל על ידי מומחים להסרת שיער. בשיטה זו מוסר השיער בנפרד ועובד על כל שיערה לחוד. טיפול ארוך וכואב ביחס לטיפולים מתקדמים דומים. לא מומלץ לנשים בהריון

§         הסרת שיער באמצעות לייזר- סוג הטיפול המתקדם ביותר כיום בשוק. מתבצע במכונים ובמרפאות אסתטיקה אשר עובדים עם צוות מומחים רפואי וקוסמטי תוך שימוש במכשירים חדשניים ונוחים. תהליך זה נחשב לכואב פחות, יעיל יותר ובעל אורך טיפול משתנה בהתאם למטופל.

אם אתן נשים במהלך תקופת ההיריון או לאחריה וסובלות משינוי הורמונאלי אשר פוגע בכן אסתטית אן שהחלטתן שזו הזדמנות טובה להיפטר מהשיער אחת ולתמיד- טיפולים מתקדמים להסרת שיער בלייזר הינם הפתרון האידיאלי בשבילכן. לאלו מכן שאינן מעוניינות לטפל בעור גופן על ידי מכונים ומרפאות שונות קיימות גם אלטרנטיבות אחרות ופשוטות יותר.

היום הסרת שיער בלייזר זה טיפול כה פשוט וקל שניתן לבצע אותו כמעט בכל תקופה בחיים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה