שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער לצמיתות


קובי חבר

כותב המאמר: רו"ח קובי חבר , יועץ משכנתאות בכיר, בעל האתר

KH ייעוץ משכנתאות

 
 

 

 

 

כל השיטות  להסרת שיער תופסות פופולאריות יותר ויותר. יותר ויותר אנשים מבקשים להסיר שיער מיותר מגופם כי זה צו האפנה החדש. ואם כבר הסרת שיער, עדיף כמובן למצוא שיטה להורדת שיער לצמיתות כדי למנוע מאתנו טירחה של הליך חוזר ונשנה של הסרת שיער בכל פעם שהשיער צומח מחדש.

האם קיימות שיטות הסרת שיער לצמיתות?

קיימות מספר שיטות המתיימרות לספק הסרת שיער לצמיתות ואמנה את העיקריות שבהן:

·         אפילציה הקרויה גם אלקטרוליזה – הסרת שיער במחט חשמלית

·         הסרת שיער SHR-  שיטה להסרת שיער בלייזר המבטיחה הסרת שיער בלייזר ללא כאבים

·         הסרת שיער IPL   - הסרת שיער באמצעות קרן אור, אינה נחשבת הסרת שיער בלייזר

·         הסרת שיער באינפרא אדום – הסרת שיער בקרני אינפרא אדום

·          4MPהסרת שיער–  שיטת הסרת שיער IPL    באמצעות קרן אור המבוצעת  במכשיר 4MP

הסרת שיער לצמיתות – האמנם?

משרד הבריאות האמריקאי  ה- FDA הגדיר הורדת שיער לצמיתות רק כאשר סוג העור הנכון מטופל במכשיר להסרת שיער הנכון ובכיוונון הנכון.

יותר נכון ניתן להגדיר את השיטות להסרת שיער שמניתי לעיל כשיטות המספקות דילול שיער משמעותי ביותר לטווח ארוך מאד או הפחתה משמעותית בשיעור צמיחת השיער אך לא ניתן להגדירן כשיטות הסרת שיער לצמיתות.

כל השיטות להסרת שיער שלעיל יעילות בדרגות יעילות שונה אחת משהניה אך אף אחת מהן אינה יכולה לספק הסרת שיער לצמיתות של 100%. לא משנה כלל מה יבטיחו לכם במכוני האסתטיקה השונים, עליכם לדעת שקשה מאד להשיג תוצאה של הורדת שיער לצמיתות. השיטות להסרת שיער הטובות ביותר כמו אפילציה והסרת שיער בלייזר מסוגלות לספק שיעור דילול שיער של כ-80-90% לכל היותר ולטווח זמן ארוך מאד אך לא לצמיתות.

 כדי להגיע לשיעור הפחתת צמיחת שיער של 100% יש צורך בשילוב שתי השיטות, אפילציה והסרת שיער בלייזר באיזור טיפול אחד ורק אז אולי תתקבל התוצאה של הסרת שיער לצמיתות.

ניבוי תוצאה של טיפול הסרת שיער לצמיתות

ישנם מומחים הטוענים שיש אחוז קטן באוכלוסיה שאינו מגיב לטיפולי הסרת שיער מסויימים אך אינם יודעים להסביר את הסיבות לתופעה. חוסר תגובת הגוף לטיפולים יכול לנבוע מסיבות רפואיות או מטיפול לא מתאים.

קשה מאד לנבא את אחוזי ההצלחה של טיפול הורדת  שיער לצמיתות או המתקרב לצמיתות . אחוזים אלו תלויים במשתנים רבים כמו: גורמים רפואיים של המטופל, גוון העור והשערה, השיטה להסרת שיער הנבחרת, המכשיר להסרת שיער הנבחר, כיוון נכון של המכשיר להסרת שיער, מיומנות מפעיל המכשיר להסרת שיער.

איבחון באם הטיפול להסרת שיער הצליח ניתן לבצע רק כ 6-12 חודשים מסיום הטיפול האחרון שבסדרת הטיפולים. שיער חדש שצמח נובע מגורמים שונים כמו גיל המטופל, שינויים הורמונאליים, מצב רפואי ודיאטה. ניתן לעבור סדרה נוספת, קצרה יותר, של טיפולים  להסרת השיער החדש שצמח לקבלת הסרת שיער לצמיתות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה