שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הסרת שיער - הפיתרון היעיל ביותר


Alex Borod
 
 

 

לכולנו נמאס מהשיער המיותר. בייחוד בקיץ. כיצד פותרים את הבעיה מהשורש? הנה מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מסירים שיער לצמיתות באמצעות הסרת שיער בלייזר.

הטכנולוגיה המתקדמת של הסרת שיער בלייזר פותרת את הבעיה, אולם יש להביא בחשבון כי קיימים גם בה חסרונות. אולם השיטה נשמעת מבטיחה שכן היא מאפשרת לנו הסרת שיער לצמיתות. אך האם יש דבר כזה לצמיתות? מסתבר כי אפילו הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אינן יכולות להבטיח לנו הסרת שיער לצמיתות, אולם הן כן יכולות להבטיח לנו להשאיר את הגוף חלק למשך חודשים רבים ואפילו שנים. זמן ההשפעה של טכנולוגית הלייזר משתנה ממטופל אחד לשני ותלוי בין השאר בכמה גורמים כמו המקום המטופל, הטכניקה, הגיל של המטופל ובסוג הצמיחה של השיער, אשר שונה מאדם לאדם. לרגליים, לדוגמה, יש יותר סיכוי להישאר חלקות לאורך זמן מאשר בית השחי למשל, אשר נחשב אזור מושפע הורמונלית, כמו גם הפנים.

אחרי הטיפולים בלייזר יכולים להתרחש שינויים הורמונליים באזור, וכך, במקום שבו גדול שערות עבות וצפופות, יכולות לצמוח לאחר הטיפול שערות דקות ודלילות יותר. כמו כן, ככל שגילו של המטופל הוא מבוגר יותר, כך הצמיחה של השיער היא קטנה יותר. בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר של הסרת שיער בלייזר, יש להתחשב בשני תנאים חשובים: יש לעשות שימוש בטכנולוגיה ובמכשור המתאים, וכמו כן יש לבחור את המטפל המומחה והמיומן ביותר  אשר ידע להתאים את המכשור והטכנולוגיה באופן הכי יעיל.

כמה טיפולים נדרשים לשם הסרת שיער יעילה?

בכל סוגי המכשירים דרושים מספר טיפולים נשנים בכדי להשיג את התוצאות האופטימליות, מאחר ובכל טיפול רק חלק קטן מזקיקי השיער נמצאים בשלב הגדילה מחוץ לעור. כמות הטיפולים הכללית הנדרשת של הסרת שיער בלייזר נקבעת בסופו של דבר לפי האזור המטופל, גיל המטופל, ועוד גורמים משתנים נוספים. יש לציין כי במכשירי הלייזר המתקדמים מספיקים כיום רק עד 12 טיפולים בממוצע, וסביר להניח שאם השיער לא צמח במשך שנה מתום טיפולי הסרת שיער, הוא כבר לא ישוב לצמוח. (אם כי, כאמור, עשויות לצמוח במקום שערות דלילות ודקות יותר).

באיזה גיל מומלץ להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר?

באופן כללי, רצוי להתחיל עם הסרת שיער לאחר תום ההתפתחות המינית של הגוף. לגבי בנות, ניתן להתחיל בטיפולים כמספר שנים לאחר קבלת המחזור החודשי, כאשר אצל גברים צעירים הגיל המומלץ הוא מעט יותר מאוחר שכן אצלם תיתכן צמיחת שיער חדשה גם בעשור השני והשלישי לחייהם. מומלץ להביא זאת בחשבון כאשר מחליטים על מועד התחלת הטיפולים.

כיצד בוחרים מכון של הסרת שיער בלייזר?

ראשית כל, חשוב לדעת כי כל המכונים של הסרת שיער מציעים לכם פגישת ייעוץ לפני שאתם מחליטים אם לעבור אצלם את הטיפולים. יש לוודא כי אתם מתייעצים עם רופא או קוסמטיקאית מנוסים ומקצוענים ולא על דיילי המכירות אשר מתוגמלים על הבאת לקוחות חדשים. בנוסף, התעניינו בסוג המכשור אשר עמו המכון עובד, וודאו כי מדובר בטכנולוגיה חדשנית כמו גם שהיא מתאימה לסוג העור והשיער שלכם. כמו כן, שימו לב למראה של שמרפאה וודאו כי הם שומרים על היגיינה ובטיחות בשימוש במכשירי הלייזר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה