שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הצרת היקפים והמסת שומן


אמנון
 
 
למי זה מיועד

הצרת היקפים מיועדת לאנשים אשר יש להם שומן עודף באזור ממוקד בגוף והם רוצים להפטר ממנו. השיטה פשוטה, נוחה, אינה גורמת כאבים ואינה פולשנית. ישנן מגוון שיטות המשמשות להצרת ההיקפים הרצויה. שיטות אלה משתמשות במכשירים שונים ומגוונים לבצוע הצרת ההיקפים, כאשר בכולן ההתאוששות מהירה. יש להדגיש כי הצרת היקפים אינה מסייעת לירידה כללית במשקל אלא מצרה את ההיקפים באזור הנבחר.

דרך פעולה

כפי שצוין, ישנן שיטות מגוונות לבצוע הצרת ההיקפים והן נעזרות במכשירים שונים. אך, באופן כללי מדובר בהמסה טבעית של השומן מבלי לפגוע ברקמות הסמוכות. ברובן של השיטות נעזרים בגירוי מזרים דם כלשהו. השומן המומס מסולק מן הגוף בדרך טבעית באמצעות מנגנוני הגוף. שמירה על תזונה נכונה והתעמלות קבועה מסייעים בשיפור תוצאות הצרת ההיקפים ושמירה עליהן למשך זמן ארוך יותר. הצרת ההיקפים נעשית תוך מיצוק העור והעלמת צלוליט לקבלת המראה האסתטי המבוקש.

שינוי הדרגתי

בדרך-כלל ניתן לראות שינוי כבר לאחר הטיפול הראשון בסדרה, העור נראה מוצק והדוק יותר. אך מדובר בשינוי התחלתי וחשוב לזכור שהשינוי הינו הדרגתי לאורך סדרת הטיפולים. המראה המובטח הסופי, מתקבל רק בתום סדרת הטיפולים, כפי שיוכל להעיד כל מכון רציני. סימן נוסף, לכך שהמכון בו אתם מקבלים טיפול הוא מכון רציני, אמין ובטוח, הוא אישור FDAלמכשירים אשר בהם משתמשים במכון.

שומן

השמנת יתר אינה רק בעיה אסתטית אלא מהווה גורם סיכון להתפתחותן של מחלות. ישנו גורם גנטי האחראי על השמנת יתר. אך, נראה שכיום השמנת היתר נגרמת אצל רב האנשים, עקב השפע הרב של המזון המוצע בעולם המערבי ופעילות גופנית מועטה. מאחר ולשמנים ורזים מוצע אותו שפע של מזון נשאלת השאלה מה הוא הגורם המכריע. נראה כי התשובה נעוצה בתחושות רעב ושובע ואיזון חילוף החומרים בטווח הקצר והארוך. ישנם שלושה מנגנונים המעורבים בתהליכים אלה, אשר נראה שהם הגורמים להשמנת יתר: מנגנון מוחי האחראי על תחושת הרעב והשובע, תאי השומן ומערכת העיכול וחיידקיה.

הצרת היקפים

במידה ואתם מעוניינים בהצרת ההיקפים של אזור ספציפי או כמה אזורים ספציפיים בגופכם נוכל לעזור לכם להשיג את התוצאות הרצויות. צרו עמנו קשר ונוכל לקבוע פגישת יעוץ ולתת לכם מידע מקצועי לגבי האפשרויות העומדות בפניכם ומה הדרך הטובה והנוחה ביותר להשגת המראה המבוקש. תקבלו מאתנו טיפול מקצועי, איכותי ואמין אשר יתחשב בכל רצונותיכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה