שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הצרת היקפים – המלחמה בצלוליטיס


אמנון
 
 

גוף יפה, בטן חטובה או היקף מותן מדויק הוא שאיפה של נשים רבות, אך החיים ונסיבותיהם המשתנות הופכים עניין זה לא פשוט עבור רבות וטובות שבינינו. עניינים אלו מתחדדים אחר לידה למשל, או הרזיה מסיבית. מה קשר בינם לבין הגנטיקה האישית שלנו? והאם ניתן להגיע לתוצאות מקוות בכול תנאי? ובעיקר – מה הקשר בין כול אלו לאותו צלוליטיס נורא שכולנו רוצות להפטר ממנו בכול מחיר (כמעט)?

אז מה זה צלוליטיס בכלל?

הצלוליטיס הוגדר לא פעם גם כקללה של הנשים, והוא מוכר בגין אותן גומות מרגיזות בדמות קליפת תפוז ומשקעים שומניים המתמקמים בעיקר במותניים בירכיים ובישבן. הטעות הנפוצה היא הדעה שצלוליטיס הינו שומן, ושיש לו קשר למשקל הגוף או ירידה במשקל. טכנית, אין כזה מושג שנקרא צלוליטיס, ואין באמת הבדל בין שומן צלוליטיס לשומן רגיל, והוא נגרם כאמור מדילדול השרירים, כאשר שכבת השריר נעשית חלשה, נפרדת מהעור, והופכת את משקעי השומן לשכבה שניתן לראות על העור.

מה ההבדל בין צלוליטיס לצלוליט?

חשוב מאד להפריד בין שני המושגים הללו שכן צלוליטיס היא דלקת אקוטית של רקמות החיבור התת עוריות ואילו צלוליט הוא שמה של התופעה השכיחה של הצטברות תאי שומן תחת העור אותה תופעה שמשווה לעור מראה קליפת תפוז במקרים קלים ומראה של גבינת קוטג' במקרים קשים. 

הצרת היקפים והשיטות השונות להעלמת צלוליט.

כאן יש לנתץ תחילה כמה אמיתות שמזינות היטב את החברות המתמחות בהצרת היקפים, אך אינן מסייעות לך לנכס לעצמך הצרת היקפים אמיתית. הראשונה – אי אפשר להפטר מצלוליט בעזרת קרמים ומשחות. הגומות הללו הן תוצאה חיצונית של בעיות מתחת לעור, ואליהם אותם קרמים ומשחות אינן מגיעות. אמת שניה יש לנתץ – טיפולי ספא רפואיים שונים לא עובדים, ואף עלולים לפצוע ולהותיר צלקות בגוף. עוד "אמיתות" שיש לנתץ בדרך לסילוק צלוליט הן שהצלוליטיס הוא גנטי (הוא לא) או שיש קשר לגיל – ניתן להפטר מצלוליט בכול גיל.

הדרך הנכונה להפטר מצלוליט ולראות הצרת היקפים בגופך היא בעזרת תנועות גוף ממוקדות ויחודיות המכוונות ישירות אל השרירים שבאיזור בו הוא מתרכז. אלו פועלות להרמה מיצוק חיטוב ועיצוב השרירים באיזור הבעייתי, דוחפות את רקמת השריר לכיוון העור, ובכך מסייעות להיפטרות מאותן גומות שומן בעייתיות. התנועות אינן נמרצות או דורשות מאמץ יתר, אך אינן יכולות להלמד בכול מכון כושר אלא רק באלו שהתמחו בכך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה