שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הקפאת שומן בשיטת קולטק


cohen arik

כהן אריק

 
 

מתי עושים הקפאת שומן ? נשים ובנות רבות לא מרוצות מהמראה שלהן. הן רוצות ללבוש בגד מסוים אך השומנים בהחלט מפריעים להגשים את החלומות. ולא, זה לא קשור לתזונה וגם לא תמיד תלוי בפעילות גופנית. יש כאלו שעמלות רבות כדי ליהנות ממראה נאה. הן אוכלות אך ורק על פי התפריט המומלץ להן, הן מתעמלות בקביעות ובהתאמה למצב הפיסי, אבל למרות הכול הן לא מצליחות להיפטר מהתאים העקשניים הללו.

קולטק זה הפתרון

הפתרון המוצלח עבור מצבים שכאלו הוא שיטת קולטק. שיטה זו מתבססת על העובדה המחקרית שמעלה כי תאי שומן הם תאים רגישים לקור יותר מכל תא אחר בגופנו. מה זה אומר? שכאשר התאים הללו ייחשפו לקור הם יומתו. ואילו יתר התאים שייחשפו לקור לא יושפעו כלל מהקור מכיוון שהעוצמה אינה משמעותית לגביהם. תהליך הפירוק מתחיל בעת הטיפול כאשר התאים מתים בגין הקור. לאחר שהם הומתו הם יתחילו בתהליך טבעי של פירוק והפרשה מהגוף. היות ומדובר בתהליך טבעי יהיה על המטופלת להיאזר בסבלנות ולהמתין עד שהתאים יופרשו מהגוף והתוצאות היינה ניכרות על פני השטח.

כדי להצליח להשיג את המטרה הרצויה בהמסת שומן בקור, חשוב כמובן לפנות אל מכון מקצועי שמציע את הטיפולים היעילים באמצעות מכשור חדיש ועדכני. במכונים אלו יוכלו להתאים לכל מטופלת את הטיפול הנכון אישית לה. וזאת כדי להצליח להביא אותה אל היעד במהירות מקסימלית ובהתאם לרצונה ולמטרות האישיות שלה. ניתן לומר כי נשים רבות אכן הצליחו להשיג את המטרות שלהן ולחזור למבנה גוף מחמיא כמו שהן רצו הודות לטיפול בקולטק. השיטה עושה שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומאפשרת לכל מטופלת ליהנות ממהלך טיפולי מותאם ויעיל שאכן יעזור לה להשיג את היעדים שלה, ולהראות כמו שהיא רוצה באמת.

גם את יכולה להיפטר אחת ולתמיד מתאי שומן עודפים, וליהנות מגזרה נאה ומחמיאה. כי טיפול ממוקד ויעיל יוביל אותך למטרה ויעזור לך להשיג תוצאות כלבבך.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה