שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

הרמת עפעפיים להסתכל אל העולם עם עיניים פקוחות


אמנון
 
 

כולנו מכירים את האפקט המכריע של המבט הראשון. לכן כשאנו רוצים לשמור על מראה צעיר ומהודק,ולעצור את השפעות הזמן הלא חיוביות על מראנו ובעיקר על פנינו, כדאי לשקול הליך רפואי אסתטי נפוץ, בטוח וקל של הרמת עפעפיים. להרמת עפעפיים מדויקת ומותאמת ספציפית לסוג הפנים והעור, קמטי ההבעה הקיימים ומבנה העניים, ישנו אפקט דרמטי בחיוביות שלו. הרמת העפעפיים המצולחת מייצרת אפקט ערנות, חדות וצעירות שמעודד וממריץ אינטרקציות עם אחרים ואף משפר מאד את הדימוי העצמי שלנו. נקודה חשובה נוספת היא שבניתוח אתם משיבים לעצמכם זווית ראיה ורחבה כפי שהיתה בנעוריכם, ידוע שזווית הראייה מצטמצמת עקב צניחת עפעפיים, ובניתוח העפעפיים נמתחות ומורמות כך שאתם שבים לראות עולם פתוח ללא צימצום. כשמרימים מבט ונתקלים באחר מולנו ללא תחושות לא טובות, מבוכה, או סייג אחר אנו זוכים בחזרה במבט פתוח, מזמין, ושוחר טוב, ואלו הן סיבות מעולות לבחור בביצוע הליך פשוט יחסית, שמשיב אותנו אל חיקו המחבק של העולם.

הרמת עפעפיים – תחתונה, עליונה או גם וגם

את ניתוח הרמת העפעפיים ניתן לבצע בהיקף שונה. ניתן לבצע ניתוח המתמקד בעפעפיים התחתונים, העליונים או בשניהם. הבחירה בהיקף הניתוח צריכה להיות תלויה בתוצאה המבוקשת ובתיקונים הדרושים. הניתוח מתמקד בהסרת עודף עור בעפעף וקפלי שריר שהתפתחו במרוצת השנים בשריר סגירת ופתיחת העפעף. במהלך הניתוחמוסרות שקיות תחת העיניים, ואף השקע האופייני בתחתית העפעף זוכה להתמלא עקב המתיחה, בנוסף הרמת עפעפיים משפרת את מפתח הזווית החיצונית של העין ובכך מגדילה לנו את שדה הראייה. כדאי לבדוק האם העפעף הכבד פוגע לנו בשדה הראייה בבדיקה מקדימה לניתוח אצל רופא עיניים מומחה, יהיה וכן ניתן לבקש כיסוי עלות הניתוח מקופת החולים בה אתם מבוטחים. יש להתייעץ עם הרופא המנתח לגבי הטכניקה הרצויה ולט פעם פתוחה בפינכם האפשרות לשלב באותו ניתוח גם פרוצדורות משלימות כמו הרמת ומתחית פנים, מלוי קמטים, מילוי שפתיים ועוד.

קלות הניתוח

ניתוח הרמת עפעפיים הוא קל ביותר, לא כרוכה בו הרדמה מלאה אלא מקומית בלבד, משכו בין שעה לשעתיים, ובתוך כשבועיים של התאוששות בבית אתם יכולים לשוב לחיי השגרה שלכם במראה רענן והרגשה צעירה ופקוחה. רצוי מאד להצטייד במשקפי שמש גדולי עדשה בשבועים שלאחר הניתוח, ולצמצם כמה שאפשר יציאות החומה בשעות השמש. ברוב המקרים האפקט של הניתוח המוצלח יחזיק מעמד עשרות שנים, ויבטיח לכם מראה מהוקצע ושיתרום לתחושתכם האטרקטיבית ולרושם החיצוני מכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה