שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

השתלת שיער


ספורט סטרי

פורום שידורי ספורט Sport-Stream מכיל גם המלצות ווינר

 
 

 

טיפול בהשתלת שיער הופך להיות יותר ויותר פופולארי גם בקרב גברים וגם בקרב נשים בשנים האחרונות. לא ניתן להצביע על הסיבה – אך ייתכן ומדובר בהבנה של פריצת הדרך הטכנולוגית הזו המאפשרת לנו להמשיך להישאר צעירים לפחות מבחינה חזותית לאורך שנים רבות יותר, גם אם הגוף שלנו כבר נכנע לזקנה או להליכים גופניים אחרים. ידוע הוא הדבר שההתקרחות קיימת באופן שכיח ובהיקף גדול הרבה יותר אצל גברים שגם נוטים להתקרח בגיל מוקדם יותר מנשים, אך מסתבר שלא רק הם אלו שפונים לטיפולי השתלת שיער וגם נשים, להן החזות החיצוניות חשובה אף יותר – פונות לקבלת הטיפול. חשיבותו של השיער במראה החיצוני הכללי של הפנים היא עצומה. לא רק שמדובר בחלק משמעותי המשפיע על המראה החיצוני, אלא מדובר גם בסמל שמשדר על מידת הבריאות של הגוף, הגיל, הביטחון העצמי ומידת המשיכה המינית מצד המין השני. ניתן להבין אם כן מדוע הפך הטיפול בהשתלת שיער להיות כל כך פופולארי.

 

השתלת שיער לגברים – הגורם המרכזי להתקרחות ואופן הטיפול בהשתלת שיער

נתחיל בגורם המרכזי להתקרחות בקרב גברים – מדובר בלא אחר מאשר ההורמון הגברי המיני – הטסטוסטרון, זה האחרון מעורב משמעותית בהליכים הגופניים המובילים בסופו של דבר להתקרחות ומכיוון שגברים ניחנו בכמות גדולה יותר של טסטוסטרון מאשר נשים – הרי לנו הגורם העיקרי לכך שהם גם מתקרחים בגיל מוקדם יותר ובהיקף אוכלוסין גדול יותר. הטיפול דורש מספר מפגשים בני כמה שעות המתרפסים על משך כמה חודשים ובמסגרתם המטופל עובר הרדמה מקומית לצורך הטיפול – אז יושתלו לו זקיקי שיער שעם הזמן ישתרשו בראשו ויהפכו לחלק בלתי נפרד מהראש.

 

השתלת שיער לנשים – הגורמים השונים להתקרחות ואופן הטיפול בהשתלת שיער

אם אצל גברים מדובר בגורם אחד מרכזי ומשמעותי, הרי שאצל נשים התופעה אולי יותר נדירה – אך יכולות להיות לה מספר סיבות שונות שמובילות לכך, ומצריכות בדיקה גופנית מעבר לכל עניין ההתקרחות – פעילות לא תקינה של בלוטת התריס, זרימת דם לקויה לאזור הקרקפת, פטרת בקרקפת, נטילת תרופות המובילות להתקרחות ועוד שלל גורמים אחרים משפיעים על העניין.

בניגוד להשתלת שיער לגברים, אצל נשים הפעולה הרבה פחות מורכבת ודורשת טיפול אחד בודד של כמה שעות במסגרתו יושתלו חלקי עור נשאי שיער ולאחר מכן יושלם הטיפול והמטופלת תוכל לחזור לשגרה במהירות. גם במקרה הזה, במסגרת הטיפול יורדם ראשה של המטופלת בהרדמה חלקית וכאב לא יהיה כרוך בכל העניין של הטיפול, כך שאתן יכולות להיות רגועות.

 

לסיכום, השתלת שיער היא שיטת טיפול חדשנית שמתאפשרת לנו בזכות פלאי הטכנולוגיה. היא ברכה גדולה שניתנה לנו ומאפשרת לנו לשמר מראה בריא, צעיר ורענן לאורך שנים ארוכות. העלויות של הטיפול ממש לא בשמיים, אך בהחלט מומלץ להקפיד ולהשתמש במומחה לעניין – כך שהטיפול ייעשה על הצד הטוב ביותר ויראה כמה שיותר טבעי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה