שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

חיתולים למבוגרים כטיפול בבריחת שתן למבוגרים


אמנון
 
 

תופעה של בריחת שתן למבוגרים היא תופעה נפוצה יש מיליוני אנשים בקרב העולם שמתמודדים עם תופעה של בריחת שתן למבוגרים. אדם שמתמודד עם תופעה של בריחת שתן מרגיש בודד וחרד נוכח התופעה. וחושב שרק הוא מתמודד עם התופעה הזאת. אבל למעשה מנחם לדעת עד כמה התופעה הזאת נפוצה בקרב אנשים רבים בגילים מתקדמים וגם בקרב צעירים. יש מצבים שונים בהם יש בריחת שתן למבוגרים. ובכל הסוגים חיתולים למבוגרים מסייעים להתמודד עם הבעיה ומחזירים לאנשים שלוות נפש איכות חיים ותפקוד סביר.

תופעות שונות של בריחת שתן

לעתים קורה תופעה של בריחת שתן כאשר אדם לא חש צורך ללכת לשירותים ואז לפתע הוא מרגיש צורך עז ללכת לשירותים ולא מספיק לפעמים להגיע לשירותים ואז יש תופעה של בריחת שתן. יש סוג נוסף של בריחת שתן שהוא סוג של בריחת שתן במאמץ. סוג זה פעילות כלשהיא שיוצרת לחץ על איזור מתו השתן גורמת לדליפת שתן כך למשל בן אדם יכול לחוות בריחת שתן כאשר הוא צוחק או משתעל או עושה פעילות גופנית שיוצרת לחץ על דרכי השתן. זה יכול להיות אופייני לא רק לגיל השלישי אלא גם אצל אנשים צעירים יותר זה גורם לאנשים גם בעיקר לנשים לחשוש לצחוק להשתעל או להתעטש מתוך חשש שתיווצר בריחת שתן.

התמלאות יתר של השלפוחית

יש אנשים שהשלפוחית שלהם מתמלאת יתר על המידה והם לא מרגישים צורך ללכת לרוקן את השלפוחית למרות שהשלפוחית מלאה. במקרה כזה השלפוחית יכולה לטפטף ויש תופעה של דליפת שתן. אנשים כאלה חוות תופעה בה יש כל הזמן טפטוף קל  של שתן מהשלפוחית. זה מצב לא נעים שבו חייבים להיעזר במוצרי ספיגה . כלומר להשתמש במגוון חיתולים למבוגרים איכותיים מותאמים במיוחד למקרה כזה, כמו מוצרי דיפנד שהם איכותיים ומומלצים על ידי רופאים ומומחים רבים.

תופעה נלווית לתופעות פיזיולוגיות אחרות

יש אנשים שתופעה של בריחת שתן היא תופעה נלוות של בעיה פיזיולוגית אחרת לפעמים קושי גופני להגיע לשירותים או הפרעה קוגניטיבית גורמות בין השאר לבעיה של בריחת שתן. חשוב לזכור שתופעה של בריחת שתן למבוגרים היא לא תמיד תופעה קבועה ויש מצבים של בריחת שתן שניתן לטפל בהם. אפילו מצב של דלקת בדרכי השתן יכול לגרום לשלפוחית שאינה פועלת בצורה טובה ולתחושה שכל הזמן יש צורך ללכת לשירותים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה